“Knicks” beidzot veiks skaļu darījumu NBA tirgū

Tims Hārdevejs, sportazinas.com
foto: nba.com

Kā raksta ietekmīgais ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis, tad Nacionālās basketbola asociācijas komanda Atlantas “Hawks” nepielīdzinās Ņujorkas “Knicks” iespaidīgo piedāvājumu (četri gadi un 71 miljons) par ierobežoti brīvo aģentu Timu Hārdeveju junioru. Savulaik Hārdevejs karjeru uzsāka tieši “Knicks” rindās.

Šis darījums kļūs par pirmo nopietno soli brīvo aģentu tirgū no “Knicks” kluba vadības puses šajā vasarā, jo iepriekš visi centieni piesaistīt labas kvalitātes spēlētājus cietuši neveiksmi.

Tiesa gan, arī Hārdevejs nav pieskaitāms pie līgas pirmā ešalona spēlētājiem.

Lai arī Atlantas kluba viena no šīs starpsezonas prioritātēm bija noturēt Hārdeveju sastāvā, tomēr tā uzskata, ka šāds līgums nav adekvāts un ir neatbilstošs spēlētāja spējām un potenciālam. “Hawks” apņēmusies jau laicīgi darīt zinājumu “Knicks”, ka līgumu tā nepielīdzinās.

Lai arī sākotnēji plānots, ka Hārdeveja parakstīšanas gadījumā Ņujorka mēģinās aizmainīt citu aizsargu Kortniju Lī, ar kuru tikai iepriekšējā vasarā parakstīts četru gadu līgums par 52 miljoniem ASV dolāru, šobrīd “Knicks” vadība savas domas ir mainījusi un uzskata, ka abi spēlētāji kopā varētu veidot bīstamu aizsargu duetu.

Līdz ar Hārdeveja piesaistīšanu, “Knicks” nepieciešamība aizmainīt Karmelo Entoniju, lai atbrīvotu algu budžetu, kļuvusi aizvien lielāka. Reālākais variants šobrīd esot Hjūstonas “Rockets”. Pats Entonijs vairākkārtīgi izteicies, ka labprāt spēlētu kopā ar saviem labiem draugiem Krisu Polu un Džeimsu Hārdenu.

Tāpat eksperti lēš, ka līguma parakstīšana ar Hārdeveju nozīmē, ka klubs vairs nav ieinteresēts Derika Rouza pakalpojumos.

Hārdevejs aizvadītajā sezonā piedalījās 79 spēlēs un vidēji laukumā pavadīja 27 minūtes un guva 14,5 punktus. Viņa loma komandā būtiski pieauga, kad uz Klīvlendas “Cavaliers” tika aizmainīts Kails Korvers.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par