“Knicks” bez Porziņģa cieš zaudējumu pret “Wizards” (+VIDEO)

07/04/2017 06:54

Ņujorkas “Knicks” komanda bez traumētā latvieša Kristapa Porziņģa ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 103:106 (27:33, 24:26, 24:23, 28:24) piekāpās Vašingtonas “Wizards”.

Porziņģis muguras sāpju dēļ izlaida otro “Knicks” spēli pēc kārtas, tomēr sagaidāms, ka viņš drīzumā varētu atgriezties laukumā.

Latvietis izlaida 13.spēli šajā sezonā, jo tās vidū viņam bija problēmas ar Ahilleja cīpslu, pēc tam februāra beigās viņš divos mačos nepiedalījās potītes traumas dēļ, bet martā vēl vienā cīņā viņš palika malā augšstilba sasituma dēļ.

Ceturtdienas mačā rezultatīvākais “Knicks” rindās ar 23 punktiem bija Karmelo Entonijs, kamēr 16 punktus pievienoja no rezervistu soliņa nākušais Džastins Holidejs.

Savukārt “Wizards” labā 25 punktus iemeta Bredlijs Bīls, kamēr par vienu mazāk pievienoja Džons Vols.

Zīmīgi, ka “Wizards” sastāvā šajā mačā spēlēja arī Brendons Dženingss, kurš lielu daļu šīs sezonas pavadīja tieši Ņujorkas vienībā. Viņš ceturtdien izcēlās 19 nospēlētajās minūtēs izcēlās ar četriem punktiem.

Vēl spēles sākumā abas vienības cīnījās līdzvērtīgi, vadībā atrodoties arī “Knicks” komandai, taču pirmās ceturtdaļas vidū “Wizards” veica 13:0 izrāvienu un izvirzījās vadībā ar 23:14.

Pēc tam Ņujorkas vienība visu spēles laiku atradās iedzinējos, bet viesu pārsvars otrā puslaika sākuma pieauga arī līdz 15 punktiem. Pamatlaika beigās, pateicoties vairāku rezervistu veiksmīgajai spēlei, it sevišķi Sašas Vujačica, trīs minūtes līdz beigām “Knicks” panāca neizšķirtu 97:97.

Abas vienības cīņas noslēgumu aizvadīja punkts punktā, bet 8,9 sekundes līdz pamatlaika beigām divu soda metienus realizēja Bīls, panākdams 106:103 par labu “Wizards”.

Pašās pēdējās sekundēs izšķirošo trīspunktnieku centās iemest Entonijs, taču nesekmīgi.

“Knicks” iepriekšējā mačā pieveica Čikāgas “Bulls”, taču divas uzvaras pēc kārtas šai vienībai nav izdevies izcīnīt kopš Ziemassvētku laika.

“Knicks” ar 30 uzvarām 79 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem 12.vietu, bet vairs nepretendē uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. Savukārt “Wizards” ar 48 panākumiem ieņem ceturto vietu šīs konferences kopvērtējumā un jau sasniegusi izslēgšanas turnīru.

Jau piektdien “Knicks” pēdējā šīs sezonas izbraukuma spēlē tiksies ar Memfisas “Grizzlies”, bet sezonu ņujorkieši noslēgs vēl ar diviem mačiem mājās – attiecīgi svētdien un aiznākamajā trešdienā, uzņemot Toronto “Raptors” un Fildalfijas “76ers” komandas.

Šajā sezonā Porziņģis vidēji mačā iemetis 18,1 punktu, vienības rezultatīvāko spēlētāju sarakstā atpaliekot vienīgi no Entonija.