“Knicks” bez savainotā Porziņģa nespēj pretoties “Pacers” (VIDEO)

05/12/2017 08:20
Džefs Hornačeks Ņujorkas Knicks NBA - Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas spēlē (NBA) latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” vienība ar 97:115 atzina Indiānas “Pacers” pārākumu.

“Knicks” komandai spēlē nācās iztikt bez diviem saviem līderiem – Kristapu Porziņģi un Timu Hārdeveju junioru, kuriem ir traumas un abi nepiedalījās arī aizvadītajā spēlē pret Orlando “Magic”.

Viesi no Ņujorkas jau pirmajā spēles ceturtdaļā nonāca iedzinējos ar 12 punktiem, bet līdz puslaika pārtraukumam “Pacers” iekrāja pat 26 punktu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā „Pacers” pārtvēra vairākas bumbas pēc kārtas un ar izrāvienu 12:0 palielināja pārsvaru vēl vairāk. Jau pēc pāris minūtēm „Knicks” galvenais treneris Džefs Hornačeks izkāra balto karogu, reizē sūtot laukumā piecus tālākos rezervistus.

Noslēdzošo ceturtdaļu pat “Knicks” uzvarēja par 12 punktiem, taču mača iznākumu tas nemainīja.

“Knicks” vienībā ar 14 punktiem un 10 atlēkušām bumbām izcēlās Vilijs Ernangomess, bet 13 punktus pievienoja Maikls Bīzlijs.

Pretiniekiem 20 punktus guva Tadiuss Jangs. Lietuvietis Domants Sabonis spēlē guva 12 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

Ņujorkai šis bija piektais zaudējums pēdējās sešās spēlēs. “Knicks” pašlaik ar 11 uzvarām 23 spēlēs austrumu konferencē ieņem devīto vietu, kamēr “Pacers” ar 13 uzvarām 24 spēlēs atrodas septītajā vietā.