“Knicks” bez savainotā Porziņģa piekāpjas “Raptors”; “Lakers” uzveic “Thunder”

09/02/2018 08:59
Ņujorkas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) notikušas sešas spēles. Ņujorkas “Knicks” bez savainotā latvieša Kristapa Porziņģa sastāvā piekāpās Toronto “Raptors” vienībai, kamēr Losandželosas “Lakers” pieveica Oklahomasitijas “Thunder”.

“Knicks” vienība tikai divu punktu pārsvaru guva pašās spēles pirmajās minūtēs, bet pēc tam vadības grožus pārņēma “Raptors” un noturēja tos līdz pašām spēles beigām.

Vēl spēles trešajā ceturtdaļā ņujorkieši nedaudz rezultāta starpību samazināja, bet spēles beigās piedzīvots smags zaudējums ar 88:113.

Rezultatīvākais Ņujorkai ar 21 punktu un septiņām atlēkušajām bumbām bija Maikls Bīzlijs, bet 11 punktus un desmit atlēkušās bumbas pievienoja Lūks Kornets. Tikmēr pretiniekiem ar 18 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās lietuvietis Jonass Valančuns.

Citā spēlē uzvaru izcīnīja Losandželosas “Lakers”, kas ar 106:81 pārspēja Oklahomasitijas “Thunder”. “Lakers” vadību ieguvu spēles otrajā ceturtdaļā un noturēja to līdz mača beigām.

Rezultatīvākais “Lakers” rindās ar 20 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām bija Kentavius Kardvels Poups, bet 19 punktus pievienoja Brendons Ingrams.

Tikmēr “Thunder” vienībai laukumā nācās iztikt bez Rasela Vestbruka un Karmelo Entonija. Viņiem rezultatīvākais ar 29 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Pols Džordžs.

Interesanta spēle aizvadītajā naktī aizvadīta Vašingtonā, kur vietējā “Wizards” vienība ar 104:110 papildlaikā piekāpās Bostonas “Celtics” vienībai.

Uzvarētāju rindās ar 28 punktiem un sešāsm rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kairijs Īrvings, bet pretiniekiem 27 punkti un 11 atlēkušās bumbas Oto Portera Jaunākā kontā.