“Knicks” galvenā trenera meklējumi: Uzrunāti Van Gandijs un Džeksons

Marks Džeksons, sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas “Knicks” ir galvenā trenera meklējumos uz nākošo sezonu. Kā vieni no kandidātiem šim amatam uzrunāti Marks Džeksons un Džefs Van Gandijs.

York Daily News žurnālists Frenks Isola sestdien vēstīja, ka Van Gandijs un Džeksons kā kandidāti uz galvenā trenera amatu pievienojušies Deividam Fizdeilam un Džerijam Stekhausam.

Džeksons ir dzimis Ņujorkā un viņu “Knicks” vienība 1987. gada draftā izvēlējās ar 18. kārtas numuru. Tajā sezonā viņš tika atzīts par labāko pirmā gada spēlētāju. Nākošajā sezonā viņš jau tika izvēlēts, kā visu zvaigžņu spēles dalībnieks.

53 gadus vecais speciālists no 2011. gada līdz 2014. gadam trenēja Goldensteitas “Warriors”. Ar Goldensteitas klubu viņa kontā ir 121 uzvara un 109 zaudējumu regulārās sezonas spēlēs, taču tikai deviņas uzvaras un desmit zaudējumi izslēgšanas spēlēs.

Tikmēr Van Gandijs jau kopš 1996. gada līdz 2001. gadam strādājis par “Knicks” galveno treneri. Viņa darbības laikā komandas uzvaru un zaudējumu bilance bija 248 – 172. Tāpat klubs sešas reizes pēc kārtas iekļuva izslēgšanas spēlēs. Van Gandija augstākais sasniegums bija iekļūšana 1999 gada NBA finālos, kur Ņujorka piecās spēlēs piekāpās Sanantonio “Spurs” vienībai.

Van Gandijs piektdien intervijā vēl nevarēja nedz noliegt, nedz apstiprināt viņa interesi kļūt par “Knicks” galveno treneri.

“Manis paša labā ir publiski neiesaistīties šāda veida sarunās. Jūs [mediji] jau zināt, ka esmu liels “Knicks” fans un gribu, lai komandai ir labāk. Vienalga, ko viņi izlems, ceru, kas tas nāks komandai par labu,” situāciju komentēja Van Gandijs.

Tikmēr par “pagaidu favorītu” komandas galvenā trenera amatā izvirzījies bijušais Memfisas “Grizzlies” treneris Fizdeils. Ar viņu komanda sazinājusies jau pirms divām nedēļām.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar