“Knicks” graujoša uzvara pār “Hawks”; Lenardam 24 punkti “Raptors” debijā (VIDEO)

18/10/2018 09:00
Ņujorkas Knicks, Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī bez Kristapa Porziņģa spēlējošā Ņujorkas “Knicks” komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā ar 126:107 (23:24; 49:25; 34:35; 20:23) sagrāva Atlantas “Hawks” basketbolistus.

Mača pirmajā ceturtdaļā abas komandas aizvadīja līdzīgu spēli un ar nelielu pārsvaru vadībā pat izvirzījās “Hawks” vienība. Tomēr no otrās ceturtdaļas “Knicks” basketbolisti pārņēma vadību un noturēja to līdz mača beigām.

Mājiniekiem ar 31 punktu, sešām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Tims Hārdevejs Juniors, bet 16 punkti un 11 bumbas zem groziem Enesa Kantera kontā.

“Knicks” vienībai septiņi basketbolisti guva desmit un vairāk punktus, starp kuriem arī spēlētājs ar divvirziena līgumu Alonzo Trjērs, kura kontā 15 punkti. Ņujorkas vienība uzstādīja franšīzes rekordu, otrajā ceturtdaļā gūstot 49 punktus.

Tikmēr pretinieku rindās ar 21 punktu, sešām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Taurīns Prinss.

Citā spēlē savu debiju Toronto “Raptors” vienībā piedzīvoja Kavai Lenards, kura pārstāvētā vienība ar 116:104 pārspēja Klīvlendas “Cavaliers” basketbolistus.

Lenards laukumā pavadīja 37 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 24 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām. Tomēr rezultatīvākais “Raptors” spēlētājs bija Kails Laurijs, kura kontā 27 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr pretinieku rindās ar 21 punktu un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Lavs. 17 punkti un desmit bumbas zem groziem Sedi Osmana kontā.

Fīniksā maču savā starpā aizvadīja 2018. gada NBA drafta pirmais numurs Deandrē Ajtons un drafta trešais numurs Luka Dončičs, kura pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 100:121 piekāpās vietējai “Suns” vienībai.

Ajtons mačā izcēlās ar 18 gūtajiem punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Devins Bukers “Suns” rindās guva 35 punktus, četras atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Dončičs, savukārt, NBA debitēja ar desmit gūtajiem punktiem, astoņām bumbām zem groziem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Dalasas rindās 16 punktus un piecas atlēkušās bumbas guva Dvaits Pauels.

Graujošu uzvaru aizvadītajā naktī guva arī Ņūorleānas “Pelicans” vienība, kas viesos ar 131:112 pārspēja Hjūstonas “Rockets” basketbolistus.

“Pelicans” bija vadībā visu spēles laiku, vienā brīdī pat sasniedzot 29 punktu pārsvaru.

Uzvarētājiem ar 32 punktiem, 16 atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Entonijs Deiviss. Viņam ar 30 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām piepalīdzēja Nikola Mirotičs.

Tikmēr “Rockets” vienībā 19 punkti P.J. Takera kontā, bet 18 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles guva Džeimss Hārdens.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Šarlotas “Hornets” – Milvoki “Bucks” 112:113 (23:36, 31:31, 29:26, 29:20);

Detroitas “Pistons” – Bruklinas “Nets” 103:100 (24:29, 27:22, 32:25, 20:24);

Indiānas “Pacers” – Memfisas “Grizzlies” 111:83 (27:16, 29:23, 20:19, 35:25);

Orlando “Magic” – Maiami “Heat” 104:101 (25:31, 29:20, 25:27, 25:23);

Ņujorkas “Knicks” – Atlantas “Hawks” 126:107 (23:24, 49:25, 34:35, 20:23);

Toronto “Raptors” – Klīvlendas “Cavaliers” 116:104 (28:25, 32:22, 30:28, 26:29);

Hjūstonas “Rockets” – Ņūorleānas “Pelicans” 112:131 (29:35, 25:36, 30:30, 28:30);

Sanantonio “Spurs” – Minesotas “Timberwolves” 112:108 (31:23, 25:29, 25:31, 31:25);

Sakramento “Kings” – Jūtas “Jazz” 117:123 (34:30, 21:38, 32:25, 30:30);

Losandželosas “Clippers” – Denveras “Nuggets” 98:107 (24:29, 30:30, 18:15, 26:33);

Fīniksas “Suns” – Dalasas “Mavericks” 121:100 (37:24, 19:22, 27:27, 38:27).