“Knicks” īpašnieks Dolans: Ņujorka ir basketbola meka un mums būs ļoti veiksmīga starpsezona

Džeimss Dolans, sportazinas.com
Foto: Paul J. Bereswill

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” īpašnieks Džeimss Dolans uzskata, ka vienībai būs ļoti veiksmīgā gaidāmā starpsezona.

Jau ziņots, ka “Knicks” šī gada sākumā atbrīvojās no Tima Hārdaveja un Kortnija Lī, kuriem bija lieli līgumi, taču zaudēja arī latvieti Kristapu Porziņģi. Visi šie basketbolisti maiņas darījumā devās uz Dalasas “Mavericks” komandu.

“Ņujorka ir basketbola Meka,” medija ESPN raidījumā sacīja Dolans. “No spēlētājiem, viņu pārstāvjiem un dažādiem citiem cilvēkiem nepārtraukti dzirdam spekulācijas par to, kur spēlētāji varētu doties, bet mēs NBA noteikumu dēļ nevaram atbildēt uz šādām runām. Tas šos cilvēkus neaptur turpināt paust spekulācijas.”

“Ņemot vērā mums pieejamo informāciju, varam būt pārliecināti, ka “Knicks” būs ļoti veiksmīga starpsezona, runājot par brīvajiem aģentiem. Mums ir jaunākā komanda NBA un jaunie spēlētāji vēl drīzumā nebūs centrālās figūras komandā, tomēr mums ir tādi spēlētāji kā Kevinss Nokss, Mičels Robinsons un Alonzo Trīrs, kuri noteikti kļūst labāki. Robinsons, piemēram, tika draftēts ar 36. numuru un jūs zināt, cik daudzas komandas šobrīd viņu gribētu redzēt savos sastāvos?” pauda Dolans.

“Knicks” un “Mavs” maiņas ietvaros Ņujorkas komanda ieguva milzīgus algu resursus gaidāmajā starpsezonā. Vasarā komandai būs pieejami aptuveni 76 miljoni dolāru, kas varētu veicināt pat divu superzvaigžņu piesaistīšanu un nodrošināt viņus ar maksimālajiem līgumiem. Šādā gadījumā Ņujorkas klubs no vājākās līgas komandas teorētiski var kļūt par nopietnu spēku.

2019. gada starpsezonā brīvo aģentu tirgū būs pieejami šādi vairāk un mazāk skaļi vārdi – Kemba Vokers, Kairijs Ērvings, D’Andželo Rasels, Džimijs Batlers, Klejs Tompsons, Kriss Midltons, Kavai Lenards, Kevins Durants, Džūliuss Rendls, Nikola Vučevičs un Demarkuss Kazinss.

Ņemot vērā arī to, ka klubs šobrīd ir viens no vājākajiem NBA, tam ir labas izredzes šī gada draftā tikt pie pirmās izvēles jeb NCAA komandas Djūkas “Blue Devils” zvaigznes Ziona Viljamsona.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar