“Knicks” īpašnieks turpina pildīt “apsarga pienākumus” un no koncerta izraida žurnālisti

Džeimss Dolans, sportazinas.com
Foto: Wireimage

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” īpašnieks kārtējo reizi “uzspīdējis” ar interesantām darbībām.

Kā zināms, Dolans pats muzicē grupā “JD & the Straight Shot”, kurai šonedēļ bijis koncerts nelielā koncertzālē Longailendā.

Dolans koncerta laikā uzzināja, ka to apmeklē medija “Bloomberg” žurnāliste Pollija Mosendeza, bet “Knicks” īpašnieks izlēma viņu izraidīt no tā.

Mosendeza piektdien komentēja notikušo: “Viņš nebija apmierināts ar to, ka žurnālisti apmeklē koncertu. Dolans sacīja, ka iepriekš nav piekritis intervijai, tādēļ es nevarēju atrasties pasākuma norises vietā.”

“Bloomberg” veidoja apjomīgu rakstu par “Knicks” un “Madison Square Garden” īpašnieku Dolanu. Viņš iepriekš atteicās no sarunas ar mediju, bet Mosendezai bija uzdevums izveidot raksta segmentu par Dolanu kā mūziķi savā grupā. Dolans koncerta laikā identificēja Mosendezu un devās pie viņas.

“Viņš tobrīd pienāca un aizvēra mana datora ekrāna paneli, kā arī izsauca apsardzi, sakot, ka man jāpamet koncerts. Kad protestēju, viens no viņiem man piedāvāja samaksāt par koncerta biļeti. Atteicos no naudas un tiku izraidīta,” rakstīja Mosendeza.

Zīmīgi, ka konkrētā koncertzāle nepieder Dolanam.

Dolans jau iepriekš izcēlies ar šādu uzvedību, jo viņš vienā no “Knicks” spēlēm piedraudēja līdzjutējam, ka viņš vairs nedrīkst apmeklēt komandas spēles, jo no tribīnēm izkliedza saukli “sell the team!” jeb “pārdod komandu!”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par