“Knicks” jaunie talanti ar cerībām raugās gaidāmās NBA sezonas virzienā

Alonzo Trīrs, sportazinas.com
Alonzo Trīrs | Foto: Kevin C. Cox/Getty Images

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” jaunie spēlētāji un ar cerībās lūkojas 2019./2020. gada NBA sezonas virzienā.

Sarunā ar medijiem Trīrs atklāja: “Plāns ir kļūt labākiem nekā pērn. Protams, nav šaubu, ka mums ir ļoti talantīgs sastāvs. Tagad daudz kas būs atkarīgs no mums un centīsimies izpildīt galvenā trenera Deivida Fizdeila spēles plānu.”

“Centīsimies uzlabot komandas ķīmiju un pieradīt, ka esam laba komanda. Tā “Knicks” vienībai būs lieliska iespēja,” turpināja 23 gadus vecais aizsargs.

Savukārt 21 gadu vecais Robinsons pauda savu viedokli: “Domāju, ka galvenais uzdevums ir veidot labas attiecības ar jaunajiem komandas biedriem. Cerams, ka būsim komandas biedri ļoti ilgu laiku. Viņi nezina, kā es spēlēju un es nezinu kā viņi spēlē, jo principā laukumā esam tikušies tikai kā pretinieki.”

Kā zināms, tad “Knicks” šajā vasarā papildinājusi sastāvu ar vairākiem spēlētājiem – 2019. gada draftā tika iegūti Rovans Berets un Ignas Brazdeikis, kā arī brīvo aģentu tirgū “Knicks” pastiprinājās ar Džūliusu Rendlu, Bobiju Portisu, Markusu Morisu, Elfrīdu Peitonu un citiem.

Triērs aizvadītajā sezonā piedalījās 64 mačos, kuru laikā vidēji spēlē guva 10,9 punktus, izcīnīja 3,9 atlēkušās bumbas un atdeva 1,9 rezultatīvās piespēles. Trīrs 2018. gada NBA draftā netika izvēlēts, taču “Knicks” parakstīja līgumu ar aizsargu.

Savukārt Robinsons 66 spēlēs atzīmējās ar caurmērā gūtiem 7,3 punktiem mačā, izcīnītām 6,4 atlēkušajām bumbām, kā arī bloķētiem 2,4 pretinieku metieniem. Centra pozīcijas spēlētāju 2018. gada NBA draftā tika izvēlēts otrajā kārtā ar 36. numuru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par