“Knicks” līdera lomu pārņēmušais Vokers tiek atzīts par nedēļas labāko spēlētāju Austrumos

27/12/2021 22:48
Nokopēts
Kemba Vokers

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) nosaukusi aizvadītās nedēļas labākos līgas spēlētājus. Austrumu konferencē šādu godu izpelnījies Ņujorkas “Knicks” saspēles vadītājs Kemba Vokers, bet Rietumos pie šī titula ticis Oklahomsitijas “Thunder” aizsargs Šejs Džildžess-Aleksandrs.

Vēl nesen Vokers tika izņemts no “Knicks” rotācijas, bet atgriezās, jo Ņujorkas klubs saskārās ar sastāva problēmām, ko radīja Covid-19. Kopš atgriešanās viņš rādījis augstvērtīgu sniegumu. Aizvadītajā nedēļā Vokers vidēji izcēlās ar 25 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un 8,3 rezultatīvām piespēlēm. Vokers jau astoto reizi karjerā ticis atzīts par nedēļas labāko basketbolistu, bet iepriekšējo reizi viņš šādā godā bija 2019. gada aprīlī.

Tikmēr talantīgais Džildžess-Aleksandrs nedēļas laikā caurmērā mačā atzīmējās ar 27,5 punktiem, septiņām bumbām zem groziem un 6,3 rezultatīvajām piespēlēm. 23 gadus vecajam basketbolistam šī ir pirmā reize karjerā, kad viņš nosaukts par nedēļas izcilnieku.

Nedēļu iepriekš Austrumu konferencē par labāko atzīts Bostonas “Celtics” pārstāvis Džeisons Teitums, bet Rietumos par spilgtāko spēlētāju tika nosaukts Minesotas “Timberwolves” centrs Karls Entonijs Taunss.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām