“Knicks” nespēj apturēt Deivisu un salūst spēles izskaņā

17/11/2018 10:50

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītajā naktī norisinājās astoņas spēles. Par Rodiona Kuruca pārstāvētās Bruklinas “Nets” panākumu par buksējošo Vašingtonas “Wizards” jau vēstījām.

Savainotās latviešu superzvaigznes Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” ar 124:1249 izbraukumā piekāpās Ņuorleānas “Pelicans” priekšā. Spēli veiksmīgi iesāka “Knicks” basketbolisti, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar “+16”. Arī turpinājumā Deivida Fizdeila trenētie basketbolisti rādīja atzīstamu sniegumu, tomēr spēles ceturtajā ceturtdaļā spēle pajuka, bet “Pelicans”, pateicoties savu pieredzējušo līderu Entonija Deivisa un Drū Holideja iespētajam, atspēlēja deficītu, svinot panākumu ar “+5”.

“Pelicans” rindās atzīstamu sniegumu demonstrēja Deiviss, kurš atzīmējās ar iespaidīgu “double-double” – 43 gūti punkti un 17 atlēkušās bumbas zem groziem. Holidejs asistēja ar 24 gūtiem punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. “Knicks” rindās labākais bija Tims Hardavejs, kuram 30 punkti, bet 24 pievienoja Trejs Burks.

“Knicks” šī bija jau 12 neveiksme sezonā, kamer “Pelicans” pēc šīs uzvaras tika pie pozitīvas bilances: astoņas uzvaras un septiņi zaudējumi.

Bostonas “Celtics” ar 123:116 papildlaikā uzveica Toronto “Raptors” vienību. 43 punktus uzvarētāju labā guva saspēles vadītājs Kairijs Ērvings, kurš aizvadīja labu spēles noslēguma daļu, gūstot 17 punktus ceturtajā ceturtdaļā. Ērvings arī izdarīja 11 rezultatīvas piespēles un pārtvēra trīs bumbas.

Zaudētāju rindās rezultatīvākais bija Kavai Lenards ar 31 gūtu punktu un 15 atlēkušajām bumbām zem groziem, bet 21 punktu guva Seržs Ibaka.

“Raptors” basketbolistiem, kuri ir Austrumu konferences līderi, šī bija jau trešā neveiksme pēc kārtas.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta piektdienas spēļu rezultāti:

Bostonas “Celtics” – Toronto “Raptors” 123:116 (30:27, 24:25, 24:30, 29:25, 16:9) – pagarinājumā;

Indiānas “Pacers” – Maiami “Heat” 99:91 (18:27, 32:16, 22:24, 27:24);

Filadelfijas “76ers” – Jūtas “Jazz” 113:107 (38:24, 16:28, 32:32, 27:23);

Vašingtonas “Wizards” – Bruklinas “Nets” 104:115 (30:26, 24:30, 25:35, 25:24);

Memfisas “Grizzlies” – Sakramento “Kings” 112:104 (29:28, 33:23, 25:27, 25:26);

Minesotas “Timberwolves” – Portlendas “Trail Blazers” 112:96 (29:21, 26:22, 28:24, 29:29);

Ņūorleānas “Pelicans” – Ņujorkas “Knicks” 129:124 (16:32, 38:32, 34:32, 41:28);

Milvoki “Bucks” – Čikāgas “Bulls” 123:104 (27:40, 18:23, 46:17, 32:24).