“Knicks” noskatījusi kādreizējo NBA drafta pirmo numuru ĢM amatam

Eltons Brends, sprotazinas.com
Eltons Brends. Foto: imagenesmi.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas “Knicks” ģenerālmenedžera amatam noskatījusi tagadējo Filadelfijas “76ers” ģenerālmenedžeri Eltonu Brendu, uzzinājis medijs “New York Daily News”.

41 gadu vecajam Brendam līgums ar Filadelfiju ir vēl uz nākamo sezonu. “Knicks” jaunais prezidents Leons Rouzs meklē sev “labo roku” komandas sastāva būvēšanas procesā. Viņš vēloties redzēt, vai “76ers” atlaidīs savu ģenerālmenedžeri, ja komandai neveiksies izslēgšanas turnīrā.

Zīmīgi, ka Rouzam jau ir izveidojušies tuvi kontakti ar Brendu, jo “Knicks” prezidents iepriekš bija “76ers” zvaigznes Žoela Embīda aģents.

“New York Daily News” noskaidrojis, ka Rouzs vēlētos “ofisa darbinieku” sastāvam pievienot arī Klīvlendas “Cavaliers” algu speciālistu Broku Alleru, kurš savulaik Klīvlendai palīdzēja nokārtot Imana Šamperta un Ērla “J.R.” Smita iegūšanu. Šie spēlētāji bija svarīgas figūras “Cavs” sastāvā, kuri palīdzēja Klīvlendai laikā no 2015. līdz 2018. gadam četras reizes spēlēt finālā un vienreiz tajā arī uzvarēt.

Brends ir 1999. NBA drafta pirmais numurs (Čikāgas “Bulls”), kurš divreiz spēlējis Zvaigžņu spēlē un vienreiz bijis NBA sezonas otrajā simboliskajā izlasē. Vidēji karjerā Brends regulārajā čempionātā izcēlās ar 15,9 punktiem un 8,5 atlēkušajām bumbām, bet “play-off” cīņās iekrāja 12,6 punktus un 6,3 bumbas zem groziem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par