“Knicks” oficiāli apstiprina Porziņģa nepiedalīšanos nākamajā spēlē

25/02/2017 20:38

Ņujorka, 25.febr., LETA. Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis nepiedalīsies sestdien gaidāmajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā Ņujorkas “Knicks” komanda uzņems Filadelfijas “76ers”, oficiāli apstiprināts Ņujorkas vienības mājaslapā internetā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka “Knicks” komanda, aizvadot pirmo spēli pēc Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma, ceturtdien viesos ar rezultātu 104:119 piekāpās pērnās sezonas čempionei Klīvlendas “Cavaliers”, tomēr pirmā puslaika beigās latvietis guva potītes traumu, uzkāpjot uz pēdas komandas biedram Villijam Ernangomesam, un laukumā neatgriezās.

Jau piektdien interneta izdevuma “The Vertical” žurnālists Adrians Vojnarovskis ziņoja, ka Porziņģa gūtā potītes trauma nav nopietna, taču liepājniekam būs jāatpūšas vairākas dienas.

Tagad “Knicks” vienība apstiprinājusi, ka Porziņģis nepiedalīsies duelī ar “76ers”, kā arī apdraudēta ir arī viņa dalība pirmdien gaidāmajā mačā ar Toronto “Raptors”. Nākamajā nedēļā “Knicks” komandai spēles paredzētas katru otro dienu.

“Porziņģis potītes traumas dēļ izkritis no sastāva uz vairākām dienām, taču nav konstatēts saišu savainojums, tikai pietūkums,” iepriekš, atsaucoties uz saviem avotiem, tviterī raksta Vojnarovskis.

Sestdien būs devītā spēle šosezon, ko Porziņģis izlaidīs veselības problēmu dēļ.

“Knicks” komanda zaudējusi sešās no pēdējām septiņām spēlēm, bet kopš Ziemassvētkiem tā 29 spēlēs cietusi 22 neveiksmes. Ar 23 panākumiem 58 spēlēs “Knicks” komanda ir Austrumu konferences 12.pozīcijā, turklāt astotā vieta ir jau piecu uzvaru attālumā.