“Knicks” parādījusies nopietna konkurente cīņā par Durantu

Kevins Durants, sportazinas.com
Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” spīdeklis Kevins Durants varētu pievienoties Losandželosas “Clippers” sastāvam, vēsta “The New York Times”.

Iepriekš Ziemeļamerikas mediji ziņoja, ka ar ļoti lielu ticamību var apgalvot, ka uzbrucējs nākamajā sezonā pārstāvēs Latvijas izlases zvaigznes Kristapa Porziņģa kādreizējo darbavietu – Ņujorkas “Knicks”. Tomēr šobrīd parādījusies informācija, ka “Knicks” ir nopietna konkurente – Losandželosas “Clippers”, un Durants izvēlēsies tieši kādu no šīm divām komandām.

Jau ilgstoši izskan baumas, ka Durants gaidāmajā vasarā kā brīvais aģents varētu pievienoties slavenajai “Knicks” komandai. Uzbrucējam gan vēl spēkā ir līgums ar “Warriors” līdz 2021.gada vasarai, bet šogad viņam būs opcija no tā atteikties, lai kļūtu par brīvo aģentu un iekasētu lielāku naudas summu.

“Times” apskatnieks Marks Stīns norāda, ka “Knicks” vairs nav vienīgā komanda, kura interesē pēdējo divu gadu NBA finālu vērtīgāko spēlētāju. Pēdējā mēneša laikā no basketbolista nometnes pienākušas ziņas, ka “Clippers” varētu būt līdzvērtīgās pozīcijās ar “Knicks”, lai cerētu uz Duranta parakstu.

Vairāki Ziemeļamerikas basketbola apskatnieki iepriekš minējuši, ka 31. janvārī notikušais maiņas darījums, kas Kristapu Porziņģi nogādāja Dalasas “Mavericks”, darīts ar domu, lai vasarā “Knicks” iegūtu Kevinu Durantu un vēl kādu superzvaigzni.

“Knicks” vienībai šovasar būs pietiekami daudz finansiālo līdzekļu zem algu griestiem, lai maksimālo iespējamo līgumu piedāvātu ne tikai Durantam, bet vēl kādai zvaigznei, lai vienība uzreiz kļūtu par čempiontitula kalibra komandu.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par