“Knicks” pirmssezonā bez uzvarām, Bertāns kluss uzvarā pār “Rockets” (VIDEO)

14/10/2017 08:41

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) latviešu pārstāvētie klubi aizvadīja pēdējās pirmssezonas pārbaudes spēles. Ņujorkas “Knicks” bez savainotā Kristapa Porziņģa ierindā mājās ar 103:110 (26:26, 30:30, 25:27, 22:27) piekāpās Vašingtonas “Wizards” vienībai, tādējādi piedzīvojot zaudējumus visās piecās pirmssezonas pārbaudes spēlēs, būdama vienīgā komanda līgā, kas palikusi bez uzvarām.

“Knicks” sastāvā laukumā šovakar nedevās arī šogad ar astoto numuru draftētais Frenks Ntikilina, bet kā norādīja komandas galvenais treneris Džefs Hornačeks, ja šī būtu regulārās sezonas spēle, tad abiem tiktu dota zaļā gaisma piedalīties spēlē. Porziņģis piedalījies vien divās no piecām “Knicks” pārbaudes spēlēm.

Šonakt “Knicks” jau demonstrēja atzīstamāku sniegumu nekā tas bija vērojams iepriekšējās spēlēs, pirmās divas ceturtdaļas cīnoties neizšķirti ar vienu no Austrumu konferences vadošajām komandām Vašingtonas “Wizards”, taču beigu galā piedzīvots zaudējums ar septiņu punktu starpību.

Rezultatīvi nospēlēja šīs vasaras ieguvumi Tims Hārdevejs jr. un Dags Makdermots. Hārdevejs 30 minūtēs izcēlās ar 23 punktiem, bet Makdermots 24 minūšu laikā pamanījās gūt 21, bet Ernesa Kantera kontā 15.

“Wizards” spēlēja bez sava ierastā līdera Džona Vola un viņa prombūtnē līdera lomu uzņēmās Bredlijs Bīls, kurš guva 24 punktus.

Tikmēr Dāvja Bertāna Sanantonio “Spurs” izbraukumā ar 106:97 (25:24, 29:27, 27:25, 25:21) pieveica Hjūstonas “Rockets”.

“Spurs” rindās rezultatīvākais bija Lamarkuss Aldridžs, kurš guva 26 punktus, pievienojot 10 atlēkošās bumbas, bet “Rockets” aizvadīja maču bez Krisa Pola, rezultatīvākajam esot Džeimsam Hārdenam ar 15 punktiem un 11 rezultatīvajām piespēlēm.

Bertāns laukumā pavadīja vien sešas minūtes un aizmeta garām abus metienus no spēles.

Sanantonio kluba rindās laukumā nedevās Kavai Lenards un kā atzina vienības galvenais treneris Gregs Popovičs, tad šobrīd vēl nav skaidrības, kad Lenards varētu atgriezties laukumā, norādot, ka tas noteikti nenotiks sezonas atklāšanas mačā.

Bertāns laukumā devies visās „Spurs” pārbaudes spēlēs, vidēji laukumā pavadot 17 minūtes un gūstot piecus punktus un realizējot piecus no 16 tālmetieniem. Viņa kontā arī divas atlēkošās bumbas un viena pārķerta piespēle vidēji spēlē.

“Knicks” jauno sezonu uzsāks 20. oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar sava pagājušo gadu līdera Karmelo Entonija jauno klubu, uz kuru viņš tika aizmainīts pirms neilga laika, Oklahomsitijas “Thunder”, kamēr “Spurs” dienu ātrāk uzņems Minesotas “Timberwolves”, kas šovasar piesaistījuši Džimiju Batleru un Džefu Tīgu.