“Knicks” treneru štābam pievienojas NCAA aprindās zināms speciālists

Kenijs Peins
Kenijs Peins | Foto: NCAA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandā Ņujorkas “Knicks” turpinās pārmaiņu laiks. Klubs piesaistījuši Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) līgā labi zināmo Keniju Peinu, kurš būs jaunā galvenā trenera Toma Tibodo palīgs.

“Esmu sajūsmā, ka Kenijs ir pievienojies manam treneru korpusam, Viņam ir izcila spēja nodibināt labas attiecības ar spēlētājiem un uzlabot viņu prasmes,” sacījis Tibodo.

“Šis lēmums man nebija viegls. Man ir lielisks darbs Kentuki universitātē. Viena no grūtākajām lietām ir domāt par aizbraukšanu. Bet, šī ir neticami izdevīga iespēja palīdzēt “Knicks” atjaunot to, kam vajadzētu būt vienai no pazīstamākajām organizācijai ,” atzīst Peins.

Peins Kentuki universitātē kā galvenā trenera asistents strādā kopš 2010. gada. Viņš kopā ar vienu no zināmākajām NCAA komandām 2012. gadā kļuva par līgas čempionu. Savā basketbolista karjerā amerikānis četrus gadus (1989. – 1993.) bija NBA kluba Filadelfijas “76ers” rindās.

“Knicks” šogad uzsākusi “galvenā ofisa” darbinieku pārbūvi. Par vienības prezidentu kļuvis Leons Rouzs, kā arī komandai pievienojies kādreizējais Klīvlendas “Cavaliers” algu speciālists Broks Allers, kurš savulaik Klīvlendai palīdzēja nokārtot Imana Šamperta un Ērla “J.R.” Smita iegūšanu. Šie spēlētāji bija svarīgas figūras “Cavs” sastāvā, kuri palīdzēja Klīvlendai laikā no 2015. līdz 2018. gadam četras reizes spēlēt finālā un vienreiz tajā arī uzvarēt.

Tāpat “Knicks” no citas šīs līgas vienības Jūtas “Jazz” pārvilināja viceprezidentu spēlētāju personāla jautājumos Voltu Perinu un Oklahomasitijas “Thunder” vienu no vadošajiem skautiem Frenku Zaninu viņi abi kļuvuši par ģenerālmenedžera Skota Perija asistentiem. Perijs un Perins jau agrāk strādāja kopā Detroitas “Pistons” komandā.

Kādreizējais aģents Rouzs, kuram ir plaši kontakti NBA vidē, lūko uzbūvēt spēcīgu “galvenā ofisa” un treneru sastāvu, lai basketbolu Ņujorkā atkal atgrieztu visaugstākajā līmenī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par