“Knicks” uzbrucējs: Šogad būsim pilnībā cita komanda

Kevins Nokss, sportazinas.com
Kevins Nokss | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Ņujorkas “Knicks” talantīgais uzbrucējs atklājis, ka gaidāmajā sezonā Ņujorkas derbijs pret Bruklinas “Nets” būs principiālāks nekā iepriekš.

“Protams, “Nets” šovasar ieguva divas superzvaigznes, bet tas tikai pielies eļļu mūsu komandas ugunij,” “Puma” rīkotā pasākumā izteicās 20 gadus vecais uzbrucējs, kuru 2018.gada NBA draftā “Knicks” izvēlējās ar astoto numuru.

Kā zināms, šovasar “Nets” ieguva “Knicks” komandas iekārotos spēlētājus brīvo aģentu tirgū – Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu, kļūstot par potenciāli spēcīgāko komandu Ņujorkā.

“Knicks” savām rindām pievienoja vairākus pieredzējušus basketbolistus – Markusu Morisu, Tadžu Gibsonu, Džūliusu Rendlu un Bobiju Portisu, lai palīdzētu attīstīties komandas gados jaunajam kodolam, tomēr eksperti paredz, ka “Knicks” tas nepalīdzēs izvairīties no kopvērtējuma tabulas lejasgala.

“Nākamā sezonā būs lieliska, jo nevienam nekas nav garentēts. Ne spēles laiks, ne sākumsastāvs, nekas no tā. [Galvenais treneris Deivids] Fizdeils mums ir nodevis šo ziņu. Visiem savas minūtes šogad jānopelna, jāizcīna vieta sastāvā. Domāju, sākoties treniņnnometnei, tas ir lieliski, ka nevienam nav garentēta vieta,” turpinā Nokss.

Nokss savā debijas sezonā “Knicks” rindās devās laukumā 75 pamatturnīra spēles, laukumā vidēji pavadot 28,8 minūtes, kuru laikā caurmērā izcēlās ar 12,8 gūtiem punktiem un 4,5 atlēkušajām bumbām.

“Esam kļuvuši daudz konkurētspējīgāki. Mums komandā tagad ir puiši, kuri spēlēs agresīvi, var pateikt kādu asāku vārdu, cīnīties laukumā. Pat ņemot vērā, ka esam viena liela ģimene, ir redzams, ka esam pilnībā cita komanda, ja salīdzinam ar iepriekšējo gadu,” sacīja Nokss.

“Knicks” iepriekšējā sezonā spēja izcīnīt tikai 17 uzvaras, bet nevienā no pēdējām četrām sezonām nav piedzīvojusi mazāk par 50 zaudējumiem. Pēdējo reizi “play off” komanda spēlēja 2013.gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par