“Knicks” varētu atlaist galveno treneri

Deivids Fizdeils, sportazinas.com
Deivids Fizdeils | Foto: Gregory Shamus/Getty Images/AFP

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa kādreizējais Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Ņujorkas “Knicks“, iespējams, drīzumā varētu pārtraukt sadarbību ar pašreizējo galveno treneri Deividu Fizdeilu. 

Prestižā Ziemeļamerikas medija ESPN rīcībā nonākusi informācija, ka vienības prezidents Stīvs Milzs sācis apsvērt domu par Fizdeila atbrīvošanu. 

Milzs vien dažas dienas pirms Porziņģa atgriešanās Ņujorkā, pirmo reizi izteicis iebildumus par Fizdeila darbu. Viņš izteicies, ka pie vainas ir komandas nepietiekamā pašatdeve un trenera norādījumu neizpildīšana. 

Citu komandu treneri un īpašnieki “Knicks” problēmās saskata citu vainu – nesabalansēts sastāvs, kurš ir lēns un bez izteikta saspēles vadītāja. Tikmēr MilzsKnicks” īpašniekam Džeimsam Dolanam stāsta, cik komanda tiek vāji trenēta. 

Milzs izteicās: “Es un Skots Perijs (ģenerālmenedžeris) domājam, ka šobrīd komanda nerāda to sniegumu, kuru gaidījām. Tas ir kaut kas tāds, kas, mūsuprāt, mums kopīgi ir jāatrisina, lai uzlabotu sniegumu.” 

“Knicks” šosezon jau tradicionāli nesokas labi – divas uzvaras desmit spēlēs, kas dod pēdējo vietu Austrumos. Ņujorkas komanda jau sešas sezonas pēc kārtas nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par