Koba Jass: vēlos izmēģināt spēkus Amerikā

29/07/2017 08:43
Koba Jass, www.sportazinas.com

Pagājušās sezonas Latvijas čempions, Koba Jass pašlaik ir jauna kluba meklējumos. Hokejists norāda, ka Latvijā neplāno palikt, bet savas karjeras tālāko ceļu saista ar citu valstu čempionātiem. Potenciāli nākamā darba vieta netiek meklēta tikai Eiropā, uzbrucējs gatavs izmēģināt spēkus arī otrpus okeānam.

“Katru rītu ar vēl pāris hokejistiem, treneru pavadībā, trenējamies zālē un uz ledus,” savu pirmssezonas treniņu grafiku sarunā ar www.sportazinas.com ieskicē Jass. “Divi treniņi dienā, plus skriešana pa mežiem, kalniem un vēl metienu treniņi. Vasarā pamēģināju arī CrossFit treniņus. Gatavošanās sezonai rit pilnā sparā.”

Pagājušo sezonu Koba aizvadīja Latvijā, lai gan hokejistam bija piedāvājums no Čehijas 2. līgas kluba “Kladno”, kur Jass spēlēja pirms četrām sezonām, un divām Slovākijas komandām. Uzbrucējs atzinīgi vērtēja Latvijas Virslīgu, uzteicot arī “Kurbads” komandas īpašnieka Anda Pikāna ieguldītās pūles kluba attīstībā. Sezonu Latvijā hokejists uzsāka “Prizma” komandas rindās, vienā no pirmajām spēlēm Jass izvicināja dūres, un saņēma četru spēļu diskvalifikāciju. Pēc soda izciešanas, uzbrucējs pievienojās “Kurbads” komandai. 11 regulārās sezonas spēlēs uzbrucējs sakrāja 12 (4+8) punktus, bet astoņās izslēgšanas spēlēs vieni vārti un viena piespēle.

“Pagājušajā sezonā ar “Kurbadu” bija noruna spēlēt līdz sezonas beigām, tāpēc tagad nekādas pārrunas ar komandu nav bijušas,” sacīja Jass. “Mērķis ir doties spēlēt uz ārzemēm. Sarunas ar potenciālajām komandām veidojas, bet no pieredzes skatoties, tās ir vienā līmenī ar eliteprospects.com portāla baumām. Kamēr nekas nav parakstīts, tikmēr skaidrības nav.”

Jasam ir gana bagātīga pieredze ārzemju hokeja līgās, uzbrucējs spēlējis Krievijā, Kazahstānā, Slovākijā un Čehijā. Pēdējās divas valstis ir uzbrucēja redzeslokā, tomēr Jass ir gatavs doties arī pāri okeānam, kur takas nav ieminis.

“Skatos Čehijas un Slovākijas līgu virzienā, kur esmu jau pavadījis pāris gadus. Varbūt Krievijas 2. līgā (VHL), bet noteiktā leģionāru kvota ierobežo iespējas. Ja paveiksies, tad izmēģināšu spēkus Amerikā. Pagaidām tas ir plānu līmenī, neko skaidri pateikt nevar, kamēr nav parakstīts līgums,” nākotnes plānus komentēja Koba Jass.

 

 

Komentāri - 1

Pieslēgties

Dienas fokusā

Indulis Bikše
24/01/2022 14:46

Bikše par kvotas atdošanu citam sportistam: Tā ir sodīšana, par to, ka pateicu taisnību

Pēc Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) paziņojuma, ka Pekinas olimpisko spēļu dalībai apstiprināts distanču slēpotājs Roberts Slotiņš, vēl bija cerība, ka LSF mainīs savu nostāju, aģentūrai LETA atklāja distanču slēpotājs Indulis…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…