Koha un Suharevs izcīna kausu Latvijas čempionātā atsevišķos vingrinājumos

20/08/2019 18:58

Ritvars Suharevs un Rebeka Koha nedēļas nogalē Dobelē izcīnījuši Latvijas labākā svarcēlēja kausu atsevišķos vingrinājumos, ņemot vērā Sinklera tabulu.

Sacensības Dobelē notika astoņās svara kategorijās vīriešiem, bet sievietēm visu svara kategoriju svarcēlāju rezultātus vērtēja pēc Sinklera tabulas. Gan raušanā, gan grūšanā kausu izcīnīja Suharevs un Koha.

Suharevs, kurš startēja svara kategorijā līdz 89 kilogramiem, raušanā pacēla 158 kilogramus jeb sakrāja 190,09 punktus pēc Sinklera skalas, bet grūšanā viņš ar 200 kilogramiem nopelnīja 240,62 punktus Sinklera tabulā. Otrajā vietā astoņu svara kategoriju vērtējumā ierindojās Artūrs Plēsnieks, kurš startēja svara kategorijā virs 102 kilogramiem un raušanā pacēla 172 kilogramus (184,35 punkti), bet grūšanā – 220 kilogramus (235,80 p.), trešajā vietā – Armands Mežinskis, kurš svara kategorijā līdz 96 kilogramiem uzrāva 156 kilogramus (181,17 p.) un uzgrūda 190 kilogramus (220,66 p.).

Atsevišķās disciplīnās bez trim kopvērtējuma līderiem uzvaras izcīnīja šādi sportisti: Maksims Petrovs (svara kategorijā līdz 61 kilogramam), Elmārs Koleda (-67 kg), Ēriks Sakovičs (-73 kg), Artūrs Vaseļonoks (-81 kg) un Vadims Koževņikovs (-102 kg), kuri bija spēcīgākie gan raušanā, gan grūšanā.

Sievietēm, startējot sešām svarcēlājām, Koha uzrāva 93 kilogramu smagu svaru stieni, kas deva 124,99 punktus Sinklera tabulā, un uzgrūda 112 kilogramus (150,52 p.). Gan raušanā, gan grūšanā otro vietu ieņēma Daniela Ivanova ar 85 (114,78 p.)+103 (139,09 p.) kilogramiem un Veronika Bezdoļnaja ar 70 (85,83 p.)+85 (104,23 p.) kilogramiem.