Kokorins, tomēr ierodas prokuratūrā un netiks izsludināts meklēšanā

Aleksandrs Kokorins, sportazinas.com
Kokorins "atpūšoties" Kaukāzā

Jau vairākkārtīgi ziņots par Krievijas futbolistu Aleksandra Kokorina (Sanktpēterburgas “Zenit”) un Pāvela Mamajeva (“Krasnodar”) uzbrukumiem cilvēkiem pirmdienas rītā Sanktpēterburgas pilsētā.

Abi futbolisti, būdami alkohola reibumā iesaistījās divos kautiņos, kā rezultātā cilvēki guva nopietnas traumas. Futbolistu “aktivitātes” tika fiksētas video novērošanas kamerās, kas nozīmēja, ka no soda bravūrīgajiem miljonariem izbēgt neizdosies.

Šodien abiem vajadzēja ierasties Sanktpēterburgas prokuratūrā uz nopratināšanu. Krasnodaras komandas pussargs Pāvels Mamajevs uz to ieradās laicīgi, kamēr viņa kolēģis, Sanktpēterburgas “Zenit” uzbrucējs Aleksandrs Kokorins, ieradās ar lielu nokavēšanos.

Krievijas mediji jau vēstīja, ka Kokorins tiks izsludināts meklēšana un ir uzsākta dokumentu kārtošana, tomēr pēdējā brīdi futbolists ieradās pie izmeklētāja.

Mamajevs pēc nopratināšanas ticis aizturēts uz vismaz 48 stundām, kamēr Kokorina oficiālā nopratināšana norisināsies rīt.

Zīmīgi, ka Krasnodaras klubs sācis līguma laušanu ar pussargu, kamēr “Zenit” no komentāriem šajā jautājumā atteikušies.

Krievijas medijos parādījusies informācija par Mamajevu, kuru kluba vadība jau bija brīdinājusi. Futbolists treniņnometnes laikā Austrijā naktī bija pametis viesnīcu un alkohola reibumā atgriezies tikai no rīta. Par to pussargs saņēma 10 000 dolāru lielu naudas sodu un pēdējo brīdinājumu.

Pirmdien no rīta Sanktpēterburgas “Zeņit” uzbrucējs Kokorins un “Krasnodar” pussargs Mamajevs kopā ar draugiem pēc striptīza kluba apmeklējuma sāka spārdīt stāvvietā novietotās automašīnas, par ko saņēma aizrādījumu.

Futbolisti piezīmi izteikušo izvilka no viņa mašīnas, nogāza zemē un spārdīja kājām, pārsitot galvu. Vēlāk cietušo – “Pirmā kanāla” programmu vadītājas Olgas Ušakovas šoferi – nogādāja reanimācijā, kur konstatēts smadzeņu satricinājums.

Tiesa, bravūrīgajai grupai ar vienu incidentu nepietika un pāris stundas vēlāk viņi iesaistījās citā kautiņā. Futbolisti ar draugiem skaļi uzvedās kādā no Maskavas kafejnīcām, saņemdami personāla un apmeklētāju aizrādījumus.

Tā rezultātā viņi izraisīja vēl vienu kautiņu, kurā Kokorins ar krēslu pa galvu iesita Denisam Pakam, kurš ir Krievijas Rūpniecības ministrijas ierēdnis. Tāpat kautiņā cieta zinātniskā centra “Nami” ģenerāldirektors Sergejs Gaisins.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par