Koļinko atzīst piedalīšanos “sarunātajā spēlē”

21/05/2017 18:50
Nokopēts
Aleksandrs Koļinko, www.sportazinas.com

Ilgadējais Latvijas futbola izlases vārtsargs Aleksandrs Koļinko, kurš lielu daļu savas karjeras aizvadījis Krievijas klubos, atzinis, ka ņēmis dalību sarunātajās spēlēs, jo tas esot bijis izdevīgi kluba saimniekiem.

Vēljoprojām Krievijā runā, ka Kazaņas “Rubin”, kad tās komandas sastāva bija arī Latvijas izlases vārtsargs, esot “atdevuši” mačus un piedalījušies sarunātajās spēlēs, lai nopelnītu prāvas naudas summas totalizātoros. To Koļinko, kurš šobrīd strādā Jūrmalas “Spartaks” treneru štābā, sarunā ar “Sovetskij Sport”, gan noliedz.

“Spēlēju 2007. gadā un varu pateikt, ka nevienu spēli neesmu “atdevis”. Galvoju par to. Ja kāds (no komandas – aut.) kaut ko “atdeva”, tad es spēlēju ar pilnu spēku. Ja tā, tad tas divtik sāpīgi,” stāsta Koļinko.

“”Rubin” sastāvā nevienu spēli “neatdevu”, tomēr viens tāds mačs manā karjerā ir bijis,” ar nožēlu atzīst bijušais vārtsargs, kurš gan kluba nosaukumu, kurā tad spelēja, neatklāja, vien bilstot, ka tas nebija ne Latvijā, ne Anglijā.

“Zināju, ka komanda atdos spēli. Tas notika ļoti sen, tomēr vēljoprojām ir nepatīkamas atmiņas,” turpina Koļinko. “Sezonas beigās vajadzēja kādam palīdzēt. Atnāca cilvēki no kluba vadības un teica – vajag, savadāk būs slikti visiem. Spēlētājiem un treneriem.”

Koļinko Krievijā bez Kazaņas “Rubin” ir pārstāvējis – “Rostov”, Naļčikas “Spartak” un Kaļingradas “Baltika”.

Latvijas izlasē Koļinko aizvadījis 93 mačus.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām