Koļinko kļuvis par Zuba asistentu “Šahtjor”

26/07/2017 11:44
Nokopēts
Aleksandrs Koļinko, www.sportazinas.com

Ilggadējais Latvijas futbola izlases vārtsargs Aleksandrs Koliņko, kurš strādā par vārtsargu treneri, kļuvis par Mareka Zuba asistentu Baltkrievijas čempionāta līderē Soļigorskas “Šahtjor”.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka aizpagājušajā nedēļā par “Šahtjor” galveno treneri kļuva poļu speciālists Zubs, kurš sezonas pirmo pusi stūrēja Latvijas čempioni Jūrmalas “Spartaku”. Zīmīgi, ka pirms tam Baltkrievijas komandu vadīja Oļegs Kubarevs, kurš pērn aizveda jūrmalniekus līdz Latvijas čempionu titulam.

Līdz ar Zubu uz Baltkrieviju devies arī 42 gadus vecais Koliņko, kurš trenēja “Spartaka” vienības vārtsargus.

“Koliņko varu izmantot darbā ne tikai ar vārtsargiem, bet arī ar visu komandu. Saša tikai tagad uzsāk savu trenera karjeru. Viņam ir liela pieredze, kā arī zināšanas par to, kas notiek Baltkrievijas futbolā un Soļigorskā. Šādas saiknes mums ir ļoti nepieciešamas, mēs esam jauniņie no ārzemēm, kuri vēl nepārzina visas nianses,” Baltkrievijas mediji citē Zubu.

Koliņko “Spartakam” pievienojās aizpērn, aizvadot vienu maču. Turpinājumā viņš bija asistents vienības stūrmaņiem un vārtsargu treneris, kā arī uz laiku pildīja galvenā trenera pienākumus.

Koliņko karjeras laikā pārstāvēja komandas Latvijā, Krievijā, Rumānijā, kā arī spēlēja pazīstamajā Anglijas klubā Londonas “Crystal Palace”.

Viņš aizvadīja 93 spēlēs Latvijas izlases rindās, tajā skaitā pārstāvot valsti 2004.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Koliņko nesen nokārtoja PRO-UEFA trenera kategorijas licenci, kas ir augstākās raudzes futbola trenera licence Eiropas futbolā.

Kā vēstīts, Zuba vietā pie “Spartaka” stūres stājies slovāku speciālists Jozefs Vukušičs.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām