Kolorado līderi saplosa “Jets”, Kučerovs atgriežas ar divām piespēlēm (VIDEO)

07/01/2022 09:11
Gabriels Landeskogs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās desmit spēles. Pirmo maču jaunajā sezonā aizvadīja Tampabejas “Lightning” uzbrucējs Ņikita Kučerovs, kura pārstāvētā komanda ar 4:1 pārspēja Kalgari “Flames”.

Pats krievu hokejists atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Iepriekš vēstīts, ka starpsezonā Kučerovam tika veikta operācija, kuras dēļ viņš bija izlaida sezonas sākumu. Trešā perioda vidū rezultāts bija 4:0, savukārt četras minūtes pirms beigu sirēnas deficītu samazināja Dilons Dubē.

Floridas “Panthers” pēcspēles metienu sērijā ar 5:6 zaudēja Dalasas “Stars”. Ar trīs (1+2) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Deniss Gurjanovs, savukārt Floridas komandā divi vārti un viena piespēle Aleksandram Barkovam. 1700. spēli NHL pamatturnīrā aizvadīja panteru uzbrucējs Džo Torntons.

Kolorado “Avalanche” ar 7:1 sagrāva Vinipegas “Jets”. Fantastisku spēli aizvadīja uzvarētāju komandas līderu virknējums – Neitanam Makinenam 1+4, Gabrielam Landeskogam 3+1, bet Miko Rantanenam 1+2. Labu sniegumu demonstrēja arī “Avalanche” vārtsargs Darsijs Kempers, kurš atvairīja 34 no 35 metieniem.

Kolumbusas “Blue Jackets” ar 1:3 zaudēja Ņūdžersijas “Devils”. Uzvaras vārtus trešā perioda sākumā guva Džespers Brets. Savainojuma dēļ mačā nepiedalījās Elvis Merzļikins, Jonass Korpisalo atvairīja 25 no 27 metieniem. Savu 1000. spēli NHL pamatturnīrā aizvadīja “BLue Jackets“ uzbrucējs Jakubs Voračeks.

Citos mačos Minesotas “Wild” ar 3:2 pieveica Bostonas “Bruins”, Čikāgas “Blackhawks” ar 4:6 zaudēja Fīniksas “Coyotes”, Ņujorkas “Rangers” ar 1:5 atzina Vegasas “Golden Knights” pārākumu, bet Nešvilas “Predators” bija pārāka pār Losandželosas “Kings” – 4:2.