Kolumbusas klubs triumfē MLS čempionātā

13/12/2020 15:11
Kolumbusas

Kolumbusas “Crew” komanda svētdien savā laukumā triumfēja ASV futbola līgas (MLS) čempionātā. Finālmačā “Crew” ar rezultātu 3:0 (2:0) pārspēja Sietlas “Sounders”.

Visos trīs vārtos piedalījās Argentīnas pussargs Lukass Zelarajans. Vispirms viņš 25.minūtē pēc augstas piespēles bija precīzs no pāris metriem, bet sešas minūtes vēlāk argentīnietis pie soda laukuma robežas parādīja, ka izdarīs sitienu, tomēr piespēlēja Derikam Etjēnam, kurš bija nekļūdīgs – 2:0.

Deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām Luiss Espinoza pie soda laukuma malas apspēlēja vairākus pretiniekus un piespēlēja Zelarajanam, kurš no aptuveni 13 metriem bumbu raidīja mērķī.

“Domāju, ka mēs izmantojām katru mūsu izdevību,” pēc fināla teica Zelarajans. “Ikreiz, kā dabūjām bumbu, bijām neatlaidīgi un no katras epizodes izspiedām maksimumu.” Kolumbusas komanda par MLS čempioni tika kronēta arī 2008.gadā. Tikmēr Sietlas vienība ir 2016. un 2019.gada turnīra uzvarētāja.