Komandas biedrs: Panarins īsti nemāk runāt angliski

Sergejs Bobrovskis, Artemijs Panarins, sportazinas.com
Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” aizsargs Vladislavs Gavrikovs atklājis, ka viņa slavenais komandas biedrs Artemijs Panarins īsti nemāk runāt angļu valodā, neskatoties uz Ziemeļamerikā pavadītiem vairākiem gadiem.

“Jā, viņš vispār nerunā angliski,” stāsta Gavrikovs, kurš uz Kolumbusu pārcēlās sezonas beigās, pārnākot no KHL granda Sanktpēterburgas SKA. “Viņš nevar divus vārdus savienot (smejas), viņš ir slinks. Panarins teica, ka tas ir tādēļ, ka visās komandās vienmēr bija krievu puiši, bet, ja nebūtu, tad būtu bijis spiests iemācīties valodu. Bet restorānā viņš pasūtīt ēdienu ir spējīgs. Viss nav tik slikti, kā liekas. Viņš arī pats atzīst, ka ar angļu valodu viņam klājas smagi, bet vasarā vēlas to uzlabot.”

23 gadus vecais Gavrikovs pēc divām aizvadītām “play off” cīņām pievienojās Krievijas izlasei Slovākijā notiekošajā pasaules čempionātā, kamēr Panarins valstsvienībai atteica. Panarinam pēc aizvadītās sezonas noslēgsies līgums ar Kolumbusu un tiek ziņots, ka uzbrucējs savu karjeru vēlas turpināt citā pilsētā. Līdzīga situācija ir ar vienības pirmo vārtsargu Sergeju Bobrovski, kurš, visticamāk, pametīs “žaketnieku” rindas, nepagarinot līgumu. Tas Gavrikovu padarīs par vienīgo krievu vienībā.

“Tas nav nekas traks. Uz NHL braucu spēlēt hokeju, nevis sarunāties krieviski. Ja ir ar ko parunāt tas ir labi, bet tas nav svarīgākais,” piebilda aizsargs.

Gaidāmajā sezonā “Blue Jackets” krāsas pārstāvēs arī Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par