Konflikts KHL komandas treniņā noved pie lauzta žokļa vienam no spēlētājiem (VIDEO)

Džesijs Blekers
Džesijs Blekers | Foto: Nursultanas "Barys"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Nursultanas “Barys” izcēlās konflikts starp aizsargiem Ņikitu Kleščenko un Džesiju Blekeru, kura rezultātā pēdējām tika salauzts žoklis.

Incidenta video publicēja Kazahstānas portāls “Shaiba.kz”. Tajā redzams, ka abi hokejisti kaut ko apspriež pie apmales, tad Blekers dodas prom, taču tālu viņš netika – Kleščenko ātri viņu panāca un izdarīja vairākus sitienus.

Pašlaik “Barys” atrodas izbraukumā, savukārt vairāki hokejisti, tajā skaitā Blekers un Kleščenko, palikuši Nursultānā. Tiek ziņots, ka kanādietis ar Kazahstānas pasi mājās palicis savainojuma dēļ, kamēr kautiņa uzvarētājs Kleščenko – disciplināro iemeslu dēļ.

“Gaisotne komandā nav tā labākā. Ārzemnieki ir kļuvuši bezkaunīgi, viņiem viss ir atļauts un neviens nedrīkst neko teikt pretī. Šajā situācijā trenerim vajadzētu šķirties no spēlētājiem, bet viņš baidās no leģionāriem un atļauj viņiem visu. Saka, ka teorijas nodarbībās viņi drīkst apstrīdēt trenera viedokli, teikt, ka vainīgi ir citi, nevis viņi. Kleščenko nebija pretenziju pret Blekeru, bet viņš nospēlēja netīri un aizbrauca, it kā nekas nav noticis. Nu un arī saņēma,” raksta “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko.

29 gadus vecais Blekers pārstāv “Barys” jau trešo sezonu, viņš ir arī Kazahstānas izlases spēlētājs. Savukārt Krievijā dzimušais Kleščenko Nursultanas klubā spēlē otro sezonu.

“Metallurg” uzbrucējs lidmašīnā sakaujas ar treneri

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par