Konstantinovai un Ēberei neveiksme U19 PČ “play-off” pirmajā kārtā

17/09/2022 13:49
Nokopēts
Daniela Konstantinova/Līva Ēbere

Latvijas duets Deniela Konstantinova/Līva Ēbere sestdien Turcijā cieta zaudējumu pasaules U19 čempionāta pludmales volejbolā pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē. Ar 11.numuru sacensībās izsētās latvietes ar 1-2 (24:22, 19:21, 12:15) zaudēja Vācijas duetam Annika Bernta/Janne Ūla (15.).

Trešajā setā Latvijas pāris bija vadībā ar 11:9. Šīs pašas pretinieces Eiropas U18 čempionātā Grieķijā augusta un septembra mijā trijos setos tika pieveiktas “play-off” otrajā kārtā. Vācijas duets Turcijā savā grupā ar divām uzvarām ierindojās otrajā vietā.

Jau ziņots, ka F grupā latvietes ar 1-2 (21:8, 17:21, 10:15) piekāpās slovēnietēm Živai Javornikai un Anjai Pukmeisterei, kuras izliktas ar 22.numuru, ar 2-0 (21:17, 21:12) pārspēja Anželu Derciju Tembi un Vaniu Presinu Žuzē Miambu no Mozambikas (27.) un ar 0-2 (15:21, 16:21) piekāpās Polijas pārim Malgožata Čežkovska/Uršula Lunio, kuras izsētas ar sesto numuru, grupā ieņemot trešo vietu.

Sieviešu sacensību kvalifikācijā Latvijas pludmales volejbolistes Denēva Šauberga-Lēpe un Kitija Martini-Ādamsone izstājās jau pirmajā kārtā. Vīriešu sacensībās savās grupās uzvarēja abi Latvijas pāri Kristians Fokerots/Gustavs Auziņš un Olivers Bulgačs/Dāvis Teteris. Sestdien viņi izslēgšanas turnīra cīņas sāks ar otro kārtu.

Pamatturnīra sacensībās dueti bija sadalīti astoņās grupās pa četrām komandām, aizvadot cīņas katram ar katru. Labākās trīs katras grupas komandas turpināja sacensības pēc vienmīnusa jeb olimpiskās sistēmas. Jauniešu sacensībās, atšķirībā no pieaugušo turnīriem, arī treneriem ir iespēja spēles laikā būt klāt komandām uz soliņa, un šoreiz Latvijas izlases treneru korpusā uz čempionātu devušies Atvars Vilde un Aleksandrs Solovejs. Duets Konstantinova/Ēbere šovasar Eiropas U-20 čempionātā Turcijā izcīnīja sudraba medaļas, bet Eiropas U-18 čempionātā bija ceturtais.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām