Klops: “Roma” nespēja tikt galā ar mūsu uzbrucējiem

25/04/2018 09:48

Anglijas futbola kluba “Liverpool” sniegums otrdien UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā cīņā pret Itālijas klubu “AS Roma” bija perfekts 80 minūtes, uzskata šīs vienības galvenais treneris Jirgens Klops.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka “Liverpool” otrdien savā laukumā ar 5:2 pieveica “AS Roma”, turklāt cīņas laikā tā atradās vadībā ar 5:0, divus vārtus ielaižot pašās mača beigās.

“Mūsu sniegums bija perfekts aptuveni 80 minūtes. Aizsardzībā pieļāvām vienu kļūdu, turklāt pēc tam pretinieki realizēja “pendeli”, kas nebija “pendele”. Tomēr tāda bija situācija, bet pašlaik atrodas priekšā ar 5:2,” izteicās Klops.

Atbildes cīņa šajā pusfināla pārī notiks nākamnedēļ, uzvarētājai divu spēļu summā iekļūstot finālā, kas 26.maijā notiks Ukrainas galvaspilsētā Kijevā.

“Protams, mēs būt priecīgāki, ja rezultāts būtu 5:0 vai 5:1, bet arī 5:2 ir kaut kas fantastisks. Nākamnedēļ dosimies uz Romu un centīsimies uzvarēt,” kaujinieciski noskaņots bija Klops. “Jebkurā gadījumā pašreizējā situācija ir krietni labāka, nekā es to biju iedomājies pirms spēles.”

“”AS Roma” nespēja tikt galā ar mūsu uzbrucējiem. Varējām gūt arī vairāk vārtu. Tas viss ir pozitīvi, bet es līdz galam tā nejūtos, jo pretinieki beigās divus vārtus tomēr atguva,” atzina Klops.

Jau pašā spēles sākumā traumu guva “Liverpool” pussargs Alekss Oksleids-Čemberleins, kura ceļgala traumas nopietnība vēl nav līdz galam skaidra, bet viņam sezona varētu būt arī beigusies.

Tikmēr cerības atspēlēties divu spēļu summā nav zaudējis “AS Roma” galvenais treneris Eusebio di Frančesko.

“Mača noslēgumā vismaz spējām atgriezt intrigu divu spēļu summā,” pēc otrdienas cīņas sacīja di Frančesko. “”AS Roma” komandai šis bija pirmais pusfināls pēdējo trīs desmitgažu laikā. Neesam raduši spēlēt ar šādiem pretiniekiem, bet šis duelis vēl nav galā.”

“Jau iepriekš esam atspēlējušies. Ikviens, kas netic mūsu iespējai uzvarēt divu spēļu summā, lai paliek mājās,” uzsvēra “AS Roma” stūrmanis.

“AS Roma” veiksmīgi veikusi atspēlēšanos jau šīs sezonas UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla un ceturtdaļfināla fāzēs. Vispirms, tikai pateicoties izbraukumā vairāk gūtiem vārtiem, tā pārspēja Doņeckas “Šahtar” no Ukrainas, bet ceturtdaļfinālā ar šādu pašu principu pieveica Spānijas grandu “Barcelona”. Zīmīgi, ka duelī pret spāņu vienību Romas klubs pēc pirmā mača atradās iedzinējos ar 1:4, bet atbildes spēlē savā laukumā guva virsroku ar 3:0.

Otrs UEFA Čempionu līgas pusfināls tiks uzsākts trešdien, kad savstarpēju cīņu aizvadīs Vācijas grands Minhenes “Bayern” un pašreizējie trofejas glabātāji Madrides “Real” no Spānijas.

Iepriekšējās sezonas UEFA Čempionu līgas finālā otro gadu pēc kārtas uzvarēja Madrides “Real”, kas izšķirošajā spēlē ar 4:1 sagrāva Turīnas “Juventus”.