Koronavīrusa dēļ nenotiks turnīrs, kurā dalība bija paredzēta arī Ostapenko un Sevastovai

Anastasija Sevastova, sportazinas.com
Anastasija Sevastova | Foto: WTA

Saistībā ar “Covid-19” vīrusa straujo attīstību šajā nedēļā nenotiks Indianvelsas turnīrs tenisā, kurā piedalīties plānoja arī un , vēsta turnīra organizatori.

“Turnīrs nenotiks plānotajā laikā, jo nevēlamies riskam pakļaut spēlētājus un apmeklētājus,” teikts organizatoru paziņojumā.

Pirmajiem šīs sezonas ATP “Masters 1000” un WTA “Premier Mandatory” mačiem bija jānotiek jau trešdien, tomēr pašlaik nav zināms, kad un vai vispār sacensības šogad tiks aizvadītas.

“Tenisistu, tiesnešu, apmeklētāju, apkalpojošā personāla un citu cilvēku veselība ir krietni nozīmīgāka par šīm sacensībām,” pieņemto lēmumu komentēja turnīra direktors Tomijs Hāss. “Esam turnīru gatavi aizvadīt citā laikā, bet iespējamie varianti vēl tiek meklēti.”

Lēmums par turnīra atcelšanu tika pieņemts neilgi pēc tam, kad netālu esošajā Koačellas ielejā kādam cilvēkam tika konstatēta saslimšana ar “Covid-19” vīrusu.

Pēc teju divu nedēļu pārtraukuma savu pirmo turnīru ASV plānoja aizvadīt arī abas vadošās Latvijas tenisistes Ostapenko un Sevastova.

Vīrusa dēļ pasaulē pēdējo divu mēnešu laikā atceltas sacensības teju vai visos sporta veidos. Spēles bez skatītājiem noris Itālijas A sērijas futbola līgā, tāpat apmeklētāji nebija manāmi Pasaules kausā biatlonā Čehijā. Faniem nebūs iespēja vērot arī Pirmās formulas (F-1) posmu Bahreinā.

Iepriekš šī paša iemesla dēļ tika atcelti vai pārcelti olimpiskās kvalifikācijas turnīri basketbolā, futbolā, badmintonā, vieglatlētikā un citos sporta veidos. Tāpat tehniskais zaudējums par Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas spēles neapmeklēšanu koronavīrusa dēļ tika piešķirts Latvijas čemionei “TTT Rīga”, kas nevēlējās doties uz Ļubļanu.

Jau ziņots, ka Latvijas vadošās tenisists Sevastova un Ostapenko pirmdien atjaunotajā WTA rangā noturējušas savas pozīcijas, saglabājot attiecīgi 43. un 41.vietu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par