Korpisalo: Ar laiku esmu iemācījies nedomāt pārāk daudz, bet vienkārši strādāt

02/02/2023 21:10
Nokopēts
Jonass Korpisalo un Elvis Merzļikins

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Jonass Korpisalo, kurš ir Elvja Merzļikina konkurents par vietu vienības cietoksnī, sarunā ar kluba preses dienestu atklājis, ko viņš mainījis savā domāšanā aizvadītajā starpsezonā.

“Agrāk es, kad spēlēju, centos būt visur. Viss negāja pārāk labi un man likās, ka es esmu visur un daru pārāk daudz. Šosezon vienkārši ļauju labam sniegumam atnākt pie manis un ceru, ka laukumā viss sanāks,” stāsta vārtsargs.

“Vasarā man bija daudz laika, lai padomātu par savu spēli, par to, kā es vēlo spēlēt šosezon. Atjaunoties pēc operācijas nebija viegli, 100%, fiziski tas bija pat smagāk nekā mentāli. Bija daudz jautājumu – vai varēšu spēlēt tuvākajā laikā? Kas notiek? Tas nav viegli, bet liekas, ka esmu iemācījies nedomāt pārāk daudz, bet vienkārši strādāt. Kad viss ir labi, vienkārši ej un spēlē,” pārliecināts soms.

Šosezon Korpisalo 23 spēlēs apturējis 90,6% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 3,35 ripas. Tikmēr Merzļikins 21 mačā atvairījis 87% metienu un vidēji ielaidis 4,42 vārtus.

TOP notikumi
1
X
2
Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

TOP notikumi
1
X
2

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām