Korpisalo atvaira 37 metienus un kaldina “Blue Jackets” uzvaru pār līgas līderiem

10/12/2019 08:23

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) maču aizvadīja latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”.

Kolumbusas komanda izbraukumā ar 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) apspēlēja pašreizējo līgas līdervienību Vašingtonas “Capitals”. Merzļikins šajā mačā palika rezervē.

Latviešu vārtsarga konkurents soms Jonass Korpisalo šajā mačā atvairīja 37 no 39 mestajām pretinieku ripā un kopumā tika galā ar 95% mājinieku metieniem.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē Kems Atkinsons atklāja spēles rezultātu un izvirzīja vadībā viesus. Otrās trešdaļas septītajā minūtē Raiens Marejs pārsvaru dubultoja, bet interesantākie notikumi tika aizvadīti trešajā periodā.

Vispirms jau trešās trešdaļas pirmajā minūtē Aleksandrs Ovečkins panāca 1:2, bet sešas minūtes vēlāk Railijs Nešs atjaunoja divu vārtu pārsvaru “Blue Jackets” komandai. Trešās trešdaļas otrajā pusē Olivers Bjorkstrands panāca 4:1. Trešdaļas izskaņā Niklass Bakstroms samazināja rezultāta starpību līdz 2:4, bet Atkinsons nepilnas divas minūtes pirms mača beigām panāca 5:2.

Ar šo panākumu “Blue Jackets” pārtrauca gan savu četru zaudējumu sēriju, gan “Capitals” sešu uzvaru sēriju.