Korpisalo palīdz “Blue Jackets” tikt pie pirmā panākuma šajā sezonā (VIDEO)

18/01/2021 21:47
Jonass Korpisalo

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) dienas agrajā spēlē Kolumbusas “Blue Jackets” (1-2) ar rezultātu 3:2 pārspēja Detroitas “Red Wings (1-2).

“Blue Jackets” vārtu drošība šajā mačā tika uzticēta somam Jonasam Korpisalo, rezervē paliekot Elvim Merzļikinam. Korpisalo atvairīja 35 no 37 pretinieku metieniem.

Pirmajā trešdaļā “Red Wings” vadībā izvirzīja Bobijs Raiens, bet pēc divām minūtēm un 36 sekundēm pie soda metiena tika “Blue Jackets” aizsargs Sets Džonss, kurš gan nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu Tomasu Graisu. Otrajā periodā komandas turpināja spēlēt vienlīdzīgi, bet perioda izskaņā izlīdzinājumu panāca Kolumbusas vienības uzbrucējs Olivers Bjorkstrands.

Noslēdzošās 20 minūtes aktīvāk iesāka “Blue Jackets” spēlētāji un jau sestajā perioda minūtē, apslidojot vārtus, komandas otros vārtus iemeta Alekandrs Teksjērs. Vēlāk, nenospēlējot pat divas minūtes pēc iepriekšējā vārtu guvuma, izgājienu pret vārtsargu realizēja Pjērs Luks Dibuā. Pēdējā pamatlaika minūtē, spēlējot seši pret pieciem laukuma spēlētājiem, “Red Wings” atguva vienus vārtus, kad vārtu priekšā precīzs bija Entonijs Manta.

Nākamais duelis “Blue Jackets” paredzēts 20. janvārī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika, kad atkal būs jātiekas ar “Red Wings” hokejistiem. Kolumbusas klubs šajā sezonā trīs cīņās ticis pie viena panākuma.

Kā zināms, šosezon komandas spēlēs tikai savu divīziju ietvaros, kas nozīmē, ka kopā pret katru no septiņām vienībām “Blue Jackets” aizvadīs astoņus mačus. Kopā ar Kolumbusu un Nešvilu Centrālajā divīzijā spēlē Stenlija kausa ieguvēja Tampabejas “Lightning”, Karolīnas “Hurricanes”, Dalasas “Stars”, Floridas “Panthers”, Detroitas “Red Wings” un Čikāgas “Blackhawks”.