Korpisalo paliek “sausā”, “Blue Jackets” vēlreiz apspēlē līgas līderi

17/12/2019 08:51
Jonass Koprisalo, sportazinas,com

Aizvadītajā naktī uzvaru Nacionālajā hokeja līgā (NHL) svinēja latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”.

Kolumbusas “Blue Jackets” savās mājās ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) apspēlēja līgas līdervienību Vašingtonas “Capitals”. Arī pirmajā tikšanās reizē šosezon parāki bija “Blue Jackets” hokejisti.

Pirmā perioda 12. minūtē rezultātu atklāja Ēriks Robinsons, kurš pēc teicamas Aleksandra Teksjēra piespēles vārtu priekša izvirzīja vadībā mājiniekus. Otrajā periodā vārti netika gūti.

Trešās trešdaļas ievadā Olivers Bjorkstrands pēc Gustava Nīkvista piespēles vārtu priekšā mainīja ripas lidoja virzienu un panāca 2:0. Perioda vidus daļā pēc “Capitals” kļūdas viduszonā Bjorkstrands aizskrēja izgājienā vienatnē pret Breidenu Holtbiju un trīskāršoja pārsvaru – 3:0.

Merzļikins šajā mačā palika rezervē, bet viņa konkurents somu vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja visus 30 pretinieku raidījumus pa viņa sargātajiem vārtiem.

Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs 18. decembrī pulksten 2.30 pēc Latvijas laika, kad izbraukumā krustos nūjas ar Detroitas “Red Wings”.