Korpisalo vājais sniegums vārtos liek stāties Merzļikinam – latvietis atvaira 100% metienu

03/02/2021 07:45
Elvis Merzļikins

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pie spēles laika tika Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 3:6 piekāpās Dalasas “Stars”. Merzļikins spēles gaitā nomainīja Jonasu Korpisalo, kurš aizvadīja ne to labāko spēli.

Korpisalo sāka spēli “Blue Jackets” vārtos, taču viņš ielaida piecas ripas 33 minūtēs un 44 sekundēs. Soms atvairīja 18 no 23 pretinieku metieniem (78,3%), bet treneri šāda snieguma dēļ bija spiesti viņu nomainīt.

Vārtos devās Merzļikins, kurš nospēlēja 24 minūtes un 37 sekundes, šajā laikā atvairot visus deviņus pretinieku metienus. Elvis spēles pēdējās minūtēs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, Dalasai iemetot ripu tukšos vārtos.

“Blue Jackets” rindās šajā spēlē debitēja Patriks Laine, kurš palika sausā, bet vārtus mājiniekiem guva Sets Džounss, Mihails Grigorenko un Dīns Kukans, kamēr “Stars” sastāvā spīdēja Džo Pavelskis, kuram četri rezultativitātes punkti. Pavelskis guva divus vārtus, bet viņu ar goliem papildināja Džeimijs Bens, Deniss Gurianovs, Radeks Faksa un Aleksandrs Radulovs.

Šī spēle iedragājusi Korpisalo vidējos sezonas rādītāju. Viņš atvairījis 91,8% metienu sešās spēlēs, kamēr Merzļikinam tikpat dueļos ir 91,3% atvairījumu. Ja sezonas sākumā Korpisalo individuālā statistika bija krietni labāka, tad tagad situācija ir izlīdzinājusies.

“Blue Jackets” cietusi divas neveiksmes pēc kārtas, taču jau 5. februārī plkst. 2:00 Kolumbusai būs iespēja revanšēties pret “Stars”, tiekoties atkārtoti.