Korupcijas skandālā iepītajai “Benfica” draud līdz pat trīs gadus ilga diskvalifikācija

Lisabonas Benfica, sportazinas.com
Lisabonas Benfica Foto: AFP

Pazīstamais Portugāles futbola klubs Lisabonas “Benfica” nonācis milzīga korupcijas skandāla krustugunīs, vēsta izdevums The Sun.

Medija rīcībā esošā informācija liecina, ka “Benfica” tiek turēta aizdomās par dalību aptuveni 30 dažādu pārkāpumu veikšanā, tostarp korupcijas, maldīgas informācijas sniegšanā un citās nelikumīgās darbībās. Ja Portugāles galvaspilsētas kluba vaina tiks pierādīta, “Benfica” var tikt diskvalificēta no futbola aprites uz līdz pat trim gadiem.

Jāatzīmē gan, ka lietas izskatīšana un nonākšanas pie galīgā slēdziena varētu prasīt pat vairākus gadus.

Pēc apsūdzību nonākšanas publiskajā telpā izmeklēšanu šajā sakarā uzsākusi arī vietējā futbola federācija. Tikmēr kluba prezidents Luišs Filipe Vjera solījis komandas līdzjutējiem, ka “Benfica” aktīvi cīnīsies, lai pierādītu savu nevainību: “Apsūdzības nekādā veidā nemaina mūsu iepriekš pausto nostāju, ka visas “Benfica” kluba veiktās darbības ir pilnīgi un absolūti legālas. Nav nekādu detalizētu pierādījumu, kas liecinātu par mūsu dalību šajos noziegumos.”

36-kārtējie Portugāles čempionu pagājušo sezonu noslēdza otrajā vietā vietējā čempionātā. Jauno sezonu “Benfica” iesākuši ar četros mačos izcīnītiem desmit punktiem, savukārt UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā vienību sagaida tikšanās ar Minhenes “Bayern”, Amsterdamas “Ajax” un Atēnu AEK.

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par