Kosovas juniores iemet vien 12 punktus Eiropas čempionāta spēlē

05/07/2019 19:31

Šodien Ziemeļmaķedonijas galvaspilsētā Skopjē sācies Eiropas čempionāts juniorēm (U18) otrajā spēcīgākajā jeb B divīzijā. Otro gadu turnīrā piedalās Kosovas izlase, taču šo sacensību sākums komandai nebija veiksmīgs.

Pirmajā mačā kosovietes tikās ar vienaudzēm no Slovēnijas, piedzīvojot kaunpilnu zaudējumu ar 12:97. Pirmajā, otrajā un trešajā ceturtdaļā Kosovas juniores iemeta vien pa diviem punktiem, savukārt, noslēdzošajās desmit minūtēs uzbrukums piedzīvoja uzplaukumu, jo izdevās gūt uzreiz sešus punktus.

Rezultatīvākā Kosovas rindās ar četriem punktiem bija Tringa Ukaja, kurai izdevās iemest vien divus no desmit metieniem, bet kopā zaudētāju rindās pie punktiem tika četras spēlētājas.

Kosovas U18 meiteņu izlase Eiropas čempionātā debitēja 2016. gadā, savu ceļu sākot no C grupas. Divu gadu laikā komandai izdevās izcīnīt vietu B grupā, un 2018. gadā tika izcīnīta 22. vieta 24 izlašu konkurencē.

Turnīra turpinājumā Kosovai paredzētas spēles pret Dāniju, Norvēģiju, Somiju un Igauniju.