Kotdivuāras izlases basketbolisti neilgi pirms PK izcīņas sākuma piesaka streiku

13/08/2019 23:46

Kotdivuāras vīriešu basketbola valstsvienība pieteikusi streiku, jo valsts basketbola federācija neesot izmaksājusi solītos bonusus.

Kotdivuāras izlases kapteinis Gijs Edī apstiprināja lēmumu: “Varu atklāt, ka kopš pirmdienas oficiāli esam uzsākuši streiku. Kopš treniņnometnes sākuma neesam saņēmuši solītās prēmijas.”

“Ir pagājis gandrīz mēnesis. Mums tika solīts, ka saņemsim pusi no bonusu summas, taču tas nav noticis. Mūsu valstsvienības ģenerālmenedžeris pat devās uz Madridi, taču beigās neko tāpat nedabūjām,” turpināja kapteinis.

“Mēs pieprasām solītos bonusus un prēmijas ar gaidāmo Pasaules kausa izcīņu. Netrenēsimies, kamēr nesaņemsim samaksu par savu darbu,” piebilda Edī.

Pasaules kausa izcīņa šogad notiks Ķīnā laika posmā no 31. augusta līdz 15. septembrim, bet Kotdivuāras izlase spēlēs vienā grupā ar Poliju, Venecuēlu un mājinieci Ķīnu.

 

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…