Kovaļčuks “Canadiens” rindās debitē ar piespēli un zaudējumu

07/01/2020 09:18

Aizvadītajā naktī debiju Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Monreālas “Canadiens” piedzīvoja Krievijas hokeja zvaigzne Iļja Kovaļčuks.

Jau ziņojām, ka latvietis Elvis Merzļikins atvairīja 35 no 37 metieniem un kaldināja viņa pārstāvētās Kolumbusas “Blue Jackets” uzvar ar 4:2 pār Losandželosas “Kings”.

Citā mačā Monreālas “Canadiens” savā laukumā ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) piekāpās Vinipegas “Jets” komandai.

Monreālas kluba rindās pirmo maču aizvadīja Kovaļčuks, kurš izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas otrajos vārtos.

Otrā perioda pirmajās piecās minūtēs “Jets” izvirzījās vadībā ar 2:0, kad vārtus guva Džošs Morisejs un Nikolajs Elers, bet trešdaļas otrajā pusē rezultāta starpību izdevās samazināt Benam Čiaro. Noslēdzošajā periodā Endrjū Kops panāca 3:1, bet Čiaro pārsvaru samazināja līdz 2:3.