Kovaļčuks: Neesmu nekam derīgs, ja spēlēju septiņas minūtes…

Iļja Kovaļčuks, sportazinas.com
Iļja Kovaļčuks | Foto: Graham Hughes/The Canadian Press via AP/Scanpix/LETA

Slavenais krievu hokejists , kurš pārstāv Nacionālās hokeja līgas () vienību Monreālas “Canadiens”, uzskata, ka viņš spēj rādīt atzīstamu sniegumu tikai tad, ka viņš tiek pie liela spēles laika.

36 gadus vecais uzbrucējs šo sezonu iesāka Losandžeosas “Kings” rindās, bet līgums sezonas gaitā ar Kovaļčuku tika lauzts. Ilgi bez darba pieredzes bagātais spēlētājs nepalika, jo pievienojās Monreālas “Canadiens” komandai.

“Kad ierados Losandželosā, no mums tika gaidīts daudz, bet komandā notika vairākas izmaiņas. Daudzi spēlētāji iedzīvojās savainojumos, treneris tika atlaists, bet pēc tam komandā sākās pārbūve,” sarunā ar “Sportsnet” stāsta Kovaļčuks. “Tādēļ ar komandas vadību vienojāmies, ka šķirsimies, jo man nav laika, vēlos spēlēt komandā, kas par kaut ko cīnās.”

Kanādas vienībā krietni mainījās Kovaļčuka loma, jo Losandželosā viņa spēles laiks bija limitēts, kamēr “Canadiens” viņš laukumā dodas pirmajā maiņā. Aizvadītās sešās spēlēs jaunās komandas sastāvā “Kovi” izcēlies ar pieciem rezultativitātes punktiem: vārtu guvumu un piecām piespēlēm.

“Nekad nebiju bijis tādā lomā, kādu man deva “Kings” sastāvā. Man tas nebija vienkārši. Neesmu nekam derīgs, ja spēlēju 7-10 minūtes spēlē. Daudzi spēlētāji ir pieraduši, ka viņu spēles laiks ir tāds. Viņi ar to samierinas, tādēļ arī ilgi ir līgā. Bet es biju pieradis pie citas lomas, tādēļ bija grūti,” turpināja hokejists.

“Es arī nekad nevarētu pierast pie tādas lomas. Strādāju papildus, strādāju ļoti daudz, lai pārliecinātu visus, kad man tiktu dota iespēja spelēt lielāku spēles laiku. To darīju, lai parādītu, ka varu kaut ko izdarīt. Bet tas nenotika,” noslēdza spēlētājs.

“Kings” sastāvā šosezon Kovaļčuks aizvadīja 17 spēles, izceļoties ar trīs vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Standings provided by Sofascore LiveScore

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par