Kovaļčuks otrajā pagarinājumā atnes svarīgu uzvaru Hārtlija vadītajam “Avangard” (VIDEO)

08/03/2021 17:20
Iļja Kovaļčuks

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ar rezultātu 4:3 otrajā pagrinājumā pārspēja Jekatarinburgas “Avtomobilist”, nonākot vienas uzvaras attālumā no nākamās kārtas sasniegšanas.

Pirmajā periodā divus vārtus guva mājinieki “Avtomobilist”, kad precīzi bija Ņikita Trjamkins un Brūkss Meiseks. Tikmēr otrajā trešdaļā Iļja Kovaļčuks “Avangard” labā vienus vārtus atguva, bet turpinājumā Meiseks guva savus otros vārtus spēlē, atjaunojot divu vārtu pārsvaru savai komandai. Trešā perioda otrajā pusē minūtes laikā Omskas vienības hokejistiem izdevās realizēt divus skaitliskos vairākumus, kad izcēlās Rīds Bušē un Jirži Sekačs. Uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešami divi papildlaiki. Otrā pagarinājuma devītajā minūtē uzvaru “Avangard” atnesa Kovaļčuka precīzais metiens.

Tikmēr dienas pirmajā duelī Nursultanas “Barys” ar 4:2 pieveica Magņitogorskas “Metallurg”, panākot līdzsvaru sērijā. Vēl šodien mačus aizvadīja Maskavas “Dynamo” pret Čerepovecas “Severstal”, kur pārāki ar 5:2 bija maskavieši, Sanktpēterburgas SKA pret Minskas “Dinamo” cīņā labāki bija “Dinamo” hokejisti ar 2:1.