Kovaļčuks: Uzvarējām čehus un vakariņās iedzērām alu. Kur ir problēma?

Iļja Kovaļčuks, Sportazinas.com
Iļja Kovaļčuks | Foto: Martin Rose, SB Nation

Krievijas hokeja izlases kapteinis izteicies par publiski izskanējušo informāciju, ka krievu hokejisti pēc vienas no spēlēm pasaules čempionātā kādā Bratislavas restorānā izdzēruši 160 litrus alus.

Runa ir par notikumiem, kas risinājās pēc vienas no apakšgrupas spēlēm. Krievija tovakar ar 3:0 uzveica Čehiju.

“Tā bija spēles diena. Apspēlējām Čehijas izlasi [3:0] un pēc mača sēdāmies autobusā un devāmies vakariņās. Pasēdējām un iedzērām arī alu, bet jau pirms vienpadsmitiem vakarā bijām mājās. Kur ir problēmas? – sacīja uzbrucējs.

Viņš turpināja: “Ja tu dzer alu pēc hokeja spēlēs, kurā tu pazaudē no trīs līdz četriem kilogramiem – tas ir viens. Bet ja tu aizej uz restonu parastās vakariņās un izdzer 300 gramus degvīna – tā jau ir pavisam cita lieta. Pats pēc spēlēm regulāri izdzeru trīs bundžiņas alus, lai labāk atjaunotos. Tas uztur nepieciešamo skābju balansu organismā. Iesaku arī citiem.”

“160 litrus izdzērām? Es varētu uzrakstīt, ka tie bija 280 litri. Ja lasīsim visu, kas uz sētas ir uzrakstīts, tālu nekur netiksim… Bija puiši, kas vispār nedzēra, bet citi izdzēra pa glāzei,” piebilda Kovaļčuks.

Krievijas izlase aizvadītajā pasaules čempionātā bija viena no galvenajām favorītēm, taču turnīra pusfinālā ar 0:1 atzina nākamo čempionu somu pārākumu.

Cīņā par bronzas medaļām Krievija ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā uzveica Čehijas valstsvienību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par