Kovaļonoka pārstāvētais klubs UEFA ČL kvalifikācijas pirmās kārtas mačā nospēlē neizšķirti

06/07/2021 23:54
Futbols

Latvijas futbolista Ņikitas Kovaļonoka pārstāvētā Gibraltāra vienība “Lincoln Red Imps” otrdien savā pirmajā UEFA Čempionu līgas (ČL) kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē spēkojās neizšķirti ar “Flora” no Luksemburgas.

“Lincoln Red Imps” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 (1:0) ar “Flora”. Nākamajā kvalifikācijas kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā. Atbildes spēle Gibraltārā paredzēta 13.jūlijā. Latvijas uzbrucējs uz maiņu laukumā devās 89.minūtē. Viņš “Lincoln Red Imps” pievienojās šonedēļ.

Pirmā puslaika 26.minūtē Fernando Karalero vadībā izvirzīja viesus, bet pārsvaru 50.minūtē dubultoja Ītans Brito. “Flora” 65.minūtē vienus vārtus atguva, pateicoties Stefano Bensi precīzajam sitienam, bet jau minūti vēlāk neizšķirtu nokārtoja Deniss Ahmethekajs.  Iepriekšējo gadu futbolists bija Latvijas otrās līgas kluba “Dinamo Rīga” īpašums.

Karjeras laikā uzbrucējs Latvijas virslīgā RFS un “Metta” klubu rindās aizvadījis 36 spēles, kurās guvis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis. Tāpat viņš spēlējis Nīderlandes, Vācijas un Polijas zemākajās līgās, kā arī aizvadījis divus mačus Latvijas U-17 izlases rindās.

Trešdien kvalifikācijas pirmajā kārtā ar vairākkārtējo Zviedrijas čempioni “Malmo” tiksies “Riga”. Kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas spēles tiks aizvadītas 6., 7. un 13., 14.jūlijā. Komandas, kas piedzīvos zaudējumu kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā, dalību Eirokausos turpinās nesen izveidotajā UEFA Eiropas konferenču līgas kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā. UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēs 32 komandas, no kurām daļa būs pārvarējušas četras kvalifikācijas kārtas.