Kovaļovs nokautē Jardi un saglabā WBO čempiona jostu pussmagajā svarā

Entonijs Jarde, Sergejs Kovaļovs, sportazinas.com
Entonijs Jarde un Sergejs Kovaļovs | Foto: BBC

Šovakar savu pirmo zaudējumu karjerā piedzīvoja britu bokseris (18-1), kurš Krievijas pilsētā Čeļabinskā piekāpās mājiniekam Sergejam Kovaļovam (34-3-1).

Kovaļovs guva uzvaru ar nokautu 11. raundā un saglabāja sev piederošo Pasaules boksa organizācijas (WBO) jostu pussmagajā svarā (līdz 79,4 kilogramiem).

Cīņas pirmajā pusē pārliecinošāk ringā darbojās Kovaļovs, taču astotajā raundā Jarde ļoti aktīvi devās virsū savam pretiniekiem un krievu bokseri gandrīz nokautēja. Mājinieks knapi turējās kājās, taču neļāva britam sevi pārspēt.

Lai arī šķita, ka Jarde varētu noslēgt cīņu pēdējos raundos, tomēr tas nenotika. Arī brits nogura, bet otro elpu ieguvušais Kovaļovs to izmantoja un devās vairākos bīstamos uzbrukumos. 11. raundā Jarde krita uz grīdas pēc Kovaļova sitieniem, bet spēja piecelties. Otro Kovaļova uzbrukumu vilni Jarde vairs neizturēja un tiesnesis cīņu apturēja.

Kovaļovs pēdējo reizi cīņu Krievijā aizvadīja 2010. gadā, tādēļ viņam šis bija atgriešanās duelis dzimtenē. “Ar lielāko prieku uz mājām brauktu biežāk, bet lielākā daļa karjeras cīņas jāaizvada ASV,” pēc cīņas sacīja Kovaļovs, kurš paziņoja, ka uzvaru veltījis nesen kā bojā gājušajam krievu bokserim Maksimam Dadaševam.

Zīmīgi, ka pirms cīņas Jarde uz ringu aizsoļoja ļoti relaksēti mūzikas ritmā, demonstrējot deju soļus, kamēr Kovaļovs uz cīņu ieradās krietni vairāk koncentrējies un ar liekiem šova elementiem neizcēlās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par