Kovingtons par Porjē un Makgregora dueli: Sagatavojiet sev salvetes preses konferencei

26/12/2020 10:40

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis Kolbijs Kovingtons intervijā portālam “MMA Junkie” atzinis, ka neatbalstīs savu bijušo komandas biedru Dastinu Porjē.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Porjē 23.janvārī Abū Dabī aizvadīs cīņu ar Konoru Makgregoru. Zīmīgi, ka šī būs “atbildes cīņa” abu duelim “UFC 178” cīņu šovā 2014.gadā.

Kovingtons ir Porjē bijušais “American Top Team” komandas biedrs, taču viņš ir pārliecināts, ka Makgregors šajā gaidāmajā cīņā visu varētu izdarīt ātri.

“Mans labākais “viltus-draugs” Dastins “Sorrjē”,” intervijā ar “Submisson Radio” teica Kovingtons.

“Viss ko es varu teikt, puiši, pārliecinaties, ka preses konferencē esat sagatavoši sev “Kleenex” (salvetes), jo jūs zināt, ka “Sorrjē” salūzīs pie mikrofona, raudās pasaulei, lai visi sajustu simpātijas un justos skumji viņa dēļ,” komentēja Kovingtons.

Kovingtons pēc gandrīz desmit gadu dalības “American Top Team” sastāvā ir pametis komandu. Nesaskaņas ar Porjē un Horhi Masvidalu izraisīja izmaiņas komandas mikroklimatā, tāpēc nereti Kovingtonam tika organizētas individuāli pielāgotas treniņu apmācības.

“ATT” īpašnieks Dens Lamberts nebija apmierināts ar viņa komandā esošo drāmu, tāpēc rosināja Kovingtonu atvainoties Porjē, tomēr tagad, kad viņš ir pametis “MMA Masters”, viņš turpina “raidīt” vairākus negatīvi noskaņotus izteikumus sava bijušā komandas biedrs virzienā.

“Tas nebūs konkurētspējīgs mačs. Es domāju, ka Konors viņu sapurinās pirmajā raundā,” atzina Kovingtons.

“Preses konferencē viņš visiem liks justies slikti, jo nebūs piepildījis savu sapni. Jā, iespējams tas notiks, jo tu nebūsi pārāk smagi strādājis. Kas šobrīd notiek ar sabiedrību? Cilvēki domā, ka visiem jāsaņem trofeja “par piedalīšanos”. Dastinam nepieciešama viņa drošā telpa. Ej savā drošajā telpā, Dastiņ,” intervijā komentēja Kovingtons.

Zināms, ka Porjē pretinieks Makgregors atgriezās MMA šī gada janvārī “MMA UFC 246” cīņu šovā, kur viņam bija nepieciešamas tikai 40 sekundes, lai ar tehnisko nokautu pirmajā raundā svinētu uzvaru pār amerikāni Donaldu “Kovboju” Seroni.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…