Koziols: Ceram pārliecināt politiķus, ka PČ aizvadīšana ar skatītājiem ir iespējama

07/04/2021 13:36

Latvijas hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols sarunā ar Krievijas ziņu aģentūru TASS atklājis, ka 2021. gada pasaules čempionāta rīkotāji joprojām cer turnīru aizvadīt ar skatītājiem tribīnēs.

Jau ziņots, ka no 21. maija līdz 6. jūnijam Rīgā norisināsies pasaules čempionāts hokejā. Turnīrs tiks aizvadīts “Arēnā Rīga” un Olimpiskajā sporta centrā (OSC), kas tiks pielāgots PČ vajadzībām. Līdz turnīra sākumam palikušas sešas nedēļas un pagaidām nav skaidrs, vai čempionātu varēs apmeklēt arī skatītāji.

“Pašlaik valstī it tāda situācija, ka masu pasākumu norise ir iespējama tikai bez skatītājiem. Bet mums kā rīkotājiem ir vairāki priekšlikumi Latvijas valdībai un Veselības ministrijai par to, kā iespējams organizēt skatītāju testēšanu, lai nodrošinātu drošību visām iesaistītajām pusēm. Ceram, ka mēs tiksim sadzirdēti un mums izdosies pārliecināt politiķus, ka PČ aizvadīšana ar skatītājiem ir iespējama. Ceram piepildīt arēnas vismaz uz 50%, bet tas, protams, atkarīgs no tā, kāda būs epidemioloģiska situācija valstī un visā Eiropā,” viedokli pauda Koziols.

Iepriekš vēstīts, ka Tokijas olimpiskās spēles norisināsies bez ārzemju līdzjutējiem, tomēr LHF šādu variantu PČ kontekstā neizskata. “Mēs nedomājam, ka tribīnēs būs tikai Latvijas iedzīvotāji, tas nav iespējams. Ja tiks atļauti skatītāji, tad tas atteiksies arī uz ārzemniekiem. Ar prieku uzņemsim mūsu draugus no Krievijas, Kazahstānas, Čehijas, Somijas un visām valstīm, kuru izlases piedalīsies turnīrā un kur hokejs ir populārs sporta veids. Vēlamies redzēt visus,” noslēdza LHF ģenerālsekretārs.

Jau ziņots, kas iepriekš rīkotāji izsludināja brīvprātīgo pieteikšanās. Ņemot vērā ceļošanas ierobežojumus, šogad pasaules čempionāta rīkošanā iesaistīsies tikai brīvprātīgie no Latvijas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…