Koziols: Skuvekļi, dezodoranti, barojam divas reizes dienā. Kāda vēl dienas nauda?

15/03/2017 09:53
Nokopēts
Viesturs Koziols, www.sportazinas.com

Sarunā ar “Latvijas Avīzi” Latvijas hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols pastāstija par aktuālākajiem jaunumiem izlases kontekstā.

Pirms nedēļas Koziols solija, ka skaidrība par leģendārā Sanda Ozoliņa lomu komandā būs šonedēļ, tomēr vienīgā latvieša, kas izcīnījis Stenlija kausu, paraksts uz līguma ar LHF vēl nav: „Joprojām ir pārrunas par sadarbību. Kā beigsies, man grūti teikt. Par finansēm, konkrētām naudas summām neesam runājuši. Negribu nekādas iekavas atvērt – pagaidīsim.”

Sanda Ozoliņa vārds ticis locīts sakarā ar izlases ģenerālmenedžera amatu, tādēļ, neviļus “Latvijas avīze” Koziolam uzdeva jautājumu par to, kurš tad šobrīd šo svarīgo amatu pilda.

„Latvijas izlases kontekstā, pie mūsu spēlētāju bagātības, grafika – arī jūs (žurnālisti) tiktu galā ar šiem pienākumiem. Uztaisi excel tabuliņu, līgas, kurās spēlē, kad ir brīvi – nav tik sarežģīti. Nav jau Kanāda vai Krievija, kur 250 kandidāti un jāizvēlas, kuru tagad ņemsim. Tas ir Latvijas hokeja fenomens, ka pie neliela hokejistu skaita nodrošinām labu hokeja kvalitāti. Klasiskā izpratnē šodien, 14. martā mums nav vajadzīgs ģenerālmenedžeris, būsim godīgi. Mums jau viss pa dienām ir salikts, zinām, ar kādas markas autobusu brauksim uz Baltkrieviju, un ar kuru reisa numuru lidosim uz Stokholmu. Aktuālos jautājumus risinām visi kopā – es, Māris Baldonieks, konsultējamies ar Juri Opuļski, Igoru Smirnovu, tiekamies katru nedēļu, zinām, kuriem spēlētājiem beigusies sezona.”

Tāpat skaidrība nav ieviesta par Arta Ābola pievienošanos treneru korpusam. Vēljoprojām Artis Ābols, tāpat kā aizsargs Kristaps Sotnieks ir aizņemti savā pamatdarbā – KHL vienībā Toljati “Lada”, pat neskatoties uz to, ka sezona klubam jau beigusies labu laiciņu.

„Pēdējās sarunas ar “Lada” bija piektdien un viņi solīja šīs nedēļas laikā pateikt. Klubs nezina, kas īsti būs nākamsezon – kāds budžets, plāni. Gaida skaidrību un tad arī būs zināms, vai Artis paliek, vai ir citi piedāvājumi,” stāsta Koziols, tomēr atklāj, kad varētu gaidīt abus mūsu cilvēkus no Toljati:  „Marta beigās noteikti būs gan Artis, gan Kristaps Sotnieks.”

Ar jaunu vadību LHF priekšgalā, nākušas arī svaigas vēsmas finansu jautājumos. Šogad hokejisti dienas naudas nesaņemšot: Neviens nav prasījis. Esmu pārliecināts, ka spēlētāji ir godprātīgi un saprot, ko nozīmē spēlēt Latvijas izlasē. Neviens nav prasījis neko – ne prēmijas, ne dienas naudas. Mūsu nostāja – ir jārada apstākļi un, manuprāt, tie ir ideāli, nezinu, kas pietrūkst. Skuvekļi, dezodoranti, barojam divas reizes dienā. Kāda vēl dienas nauda? Čaļiem tā ir perfekta iespēja piedalīties pilnvērtīgā treniņu procesā, varbūt man pat no viņiem jāprasa nauda (smejas). Tas, protams, ir joks.

TOP notikumi
1
X
2
1.75
4.47
4.41
2.4
3.25
2.95
1.19
-
4
1.57
-
2.4
TOP notikumi
1
X
2
1.75
4.47
4.41
2.4
3.25
2.95
1.19
-
4
1.57
-
2.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām