“Kraken” gūst piecus vārtus un pārsteidz NHL līdervienību (VIDEO)

24/01/2022 09:27
Sietlas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) debitante Sietlas “Kraken” ar rezultātu 5:3 apspēlēja līgas līdervienību Floridas “Panthers”.

Pirmie vadībā jau pirmajā periodā izvirzījās “Panthers”, kad precīzs bija Entonijs Duklērs. Nākamie vārti tika gūti tikai otrajā trešdaļā, kad trīs reizes pēc kārtas izcēlās “Kraken”, vārtus gūstot Markusam Johansonam, Janni Gurdam un Kolinam Blekvelam. Perioda turpinājumā izlīdzinājumu uz tablo panāca “Panthers” spēlētāji Džonatans Huberdo un Aleksandrs Barkovs. Tikmēr noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs atzīmējās “Kraken” pārstāvis Meisons Epletons, bet ripu jau tukšos pretinieku vārtos raidīja Kalle Jarnkroks.

Citā duelī Losandželosas “Kings” ar rezultātu 3:2 tika galā ar Ņūdžersijas “Devils”. Uzvarētājiem ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Alekss Iafallo, Viktors Arvidsons un Karls Grundstrēms, bet zaudētājiem divreiz “Kings” vārtsargu Džonatanu Kviku pārspēja Jespers Brats.

Vēl vienā cīņā Sentluisas “Blues” ar rezultātu 3:1 uzvarēja Vankūveras “Canucks”. Komandas ar vārtiem izcēlās tikai pirmajos divos periodos. “Canucks” labā vienīgo golu guva Taners Pīrsons, bet “Blues” sastāvā savu gūto vārtu statistiku papildināja Džastins Faulks, Breidens Šens un Džordans Kirū. Lielisku maču aizvadīja Sentluisas kluba vārtsargs Ville Huso, kurš atvairīja 38 no 39 metieniem.