“Kraken” savā pirmajā spēlē NHL piedzīvo neveiksmi (VIDEO)

13/10/2021 08:41
Sietlas

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunpienācēja Sietlas “Kraken” savā pirmajā spēlē pasaules spēcīgākajā līgā ar rezultātu 3:4 piekāpās Vegasas “Golden Knights”.

Pirmajā periodā vārtus guva tikai “Golden Knights” hokejisti, kad izcēlās Makss Pačioreti un Džonatans Marčeso. Tikmēr otrajā trešdaļā vēlreiz precīzs bija Pačioreti, panākot savai vienībai jau trīs vārtu pārsvaru. Uz to perioda turpinājumā atbildēja “Kraken”, vārtus atnesot Raienam Donato un Džeredam Makanam.

Noslēdzošās 20 minūtes ar precīzu metienu iesāka “Kraken”, kad astotajā minūtē atzīmējās Morgans Gīkijs, izlīdzinot rezultātu. Sietlas vienības prieki bija īsi, jo jau pēc 35 sekundēm uzvaras vārtus guva “Golden Knights” uzbrucējs Čandlers Stīvensons.

Jau vēstīts, ka pirmajā iepriekšējās nakts cīņā Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar 6:2 pārliecinoši apspēlēja iepriekšējo divu sezonu čempionvienību Tampabejas “Lightning”, vienus vārtus gūstot arī latvietim.