“Kraken” zaudē pirmajā mājas spēlē, “Blues” iemet septiņas ripas “Kings” vārtos

24/10/2021 09:49
Sietlas Kraken

Vakar un aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās 12 spēles. Līgas debitante Sietlas “Kraken” pirmajā mājas spēlēs nespēja tikt pie panākuma, zaudējot Vankūveras “Canucks” ar 2:4.

Pirmos vārtus mājinieku labā guva Vinss Dans, kurš bija precīzs četras sekundes pirms pirmā perioda beigām. Otrajā periodā Bo Horvats panāca izlīdzinājumu, bet trešās trešdaļas sestajā minūtē Maiks Džiordano atkārtoti izvirzīja Sietlu vadībā. Tiesa, “Kraken” nespēja noturēt pārsvaru – perioda turpinājumā Horvats guva savus otros vārtus, Konors Garlands izvirzīja “Canucks” vadībā, bet punktu pielika Džastins Daunlings.

“Kraken” pirmo oficiālo mājas spēli apmeklēja 17 151 skatītājs.

Sentluisas “Blues” ar 7:3 apspēlēja Losandželosas “Kings”, komandai svinot ceturto uzvaru pēc kārtas. Vienība jaudīgi aizvadīja otro trešdaļu, gūstot trīs bezatbildes vārtus. Ar “hat-trick” Sentluisas vienībā izcēlās Dāvids Perons, kuram arī viena piespēle, savukārt Torijam Krugam 0+3.

Joprojām nestabili spēlē Stenlija kausa ieguvēja Tampabejas “Lightning”, kura pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 zaudēja Kolorado “Avalanche”. Mača gaitā čempione trīs reizes spēja atspēlēties un panākt neizšķirtu pamatlaikā, tomēr bullīšos Kolorado hokejisti izradījās pārāki. Uzvarētājiem ar 1+2 atzīmējās Neitans Makinens, savukārt “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss guva jau ceturtos vārtus šosezon.

Pirmo uzvaru jaunajā sezonā izcīnīja pagājušās sezonas fināliste Monreālas “Canadiens”, ar 6:1 sagraujot Detroitas “Red Wings”. Ar “hat-trick” izcēlās Metjū Pero. Līdz ar šo panākumu Kanādas klubam izdevies pārtraukt piecu zaudējumu sēriju.

Vēl Minesotas “Wild” papildlaikā pieveica Anahaimas “Ducks” ar 4:3, Filadelfijas “Flyers” ar 2:4 zaudēja Floridas “Panthers”, Vinipegas “Jets” ar 6:4 pārspēja Nešvilas “Predators”, bet Arizonas “Coyotes” ar 0:3 piekāpās Ņujorkas “Islanders”.